Gelinio priauginimo eiga

Moterys mėgsta puošti rankas ir prižiūrėti nagus. Senovės Egipte ilgi nagai buvo statuso ir turto simbolis. Šiais laikais gražūs nagai yra jūsų asmenybės dalis, tačiau ne visi yra palaiminti stipriais ir gražiais nagais. Nagų priauginimas yra būdas gauti tuos nuostabius gražius nagus. Nagų priauginimas apytiksliai reiškia, kad prie pradinio nago galo pridedamas dirbtinis galiukas, kad jis būtų ilgesnis. Tada jis padengiamas akrilu, geliu arba stiklo pluoštu. Nagas gali būti suformuotas ir ant jūsų natūralaus nago.

Kaip priauginami geliniai nagai?

Kai reikia įsigyti iš anksto suformuotų gelinių nagų priauginimų dėžutę arba iš tikrųjų juos sukurti, nagų technikas pirmiausia turi paruošti nagus (nušluostyti, nuvalyti ir nupoliruoti). Tada ekspertas padengia formą po natūraliu nagu, kad sukurtų norimą ilgį. Nagus formuoja po vieną, gelio formavimo priemone, geliniu gruntu ir geliniu viršutiniu sluoksniu, leisdamas jiems išdžiūti LED arba UV šviesoje.

Jei naudojamas iš anksto suformuotas rinkinys, tuomet naudojamas lipdukas ir gruntas (dėl to jūsų nagai tampa lipnūs), kad gelis galėtų prie jų prilipti. . Visi šie produktai yra rinkinyje. Vėliau užtepamas gelio sluoksnis ant tikrųjų nagų ir leidžiama jiems išdžiūti LED arba UV šviesoje apie 60 sekundžių. Pasirinkus, kokio ilgio nagų klientas nori, gelis užtepamas vidinėje priauginimo pusėje ir tada  užtepamas ant nago. Tuomet nagą reikia prispausti ir palaikyti bei sėdėti šviesoje 60 sekundžių. Nagai paruošti jūsų mėgstamam lakavimui ir nagų dailei.

Ši nagų technika gali būti atsakymas į mūsų grožio įkvėptas maldas, tačiau, žinoma, ji turi savų privalumų ir trūkumų. Kaip ir akriliniai nagai (vienas iš pirmųjų salonų patvirtintų natūralių nagų priauginimo būdų), jie gali išsilaikyti iki keturių savaičių.

Related Posts