Klaidos, kurios pasitaiko, kai renkamės vonios plyteles

Rengiant namų interjerą ir neturint patirties, tikriausiai nėra nuostabu, kad yra padaromos tam tikros klaidos, kurias vėliau reikia taisyti. Geras variantas yra tada, kai jos pataisomos pakankamai lengvai ir pigiai, o tos, kurios kainuoja daugiau ir reikia atlikti kur kas daugiau darbų, tikriausiai nėra pačios maloniausios. Kadangi plytelių klijavimas bet kokioje patalpoje yra pakankamai rimtas darbas, nes vėliau viso to pataisyti nėra taip paprasta, todėl šiame straipsnyje ir norime papasakoti daugiau apie vonios plytelių pasirinkimą, koks jis turi būti padaromas, kad būtų išvengiama kaip įmanoma daugiau klaidų.

Neatsižvelgiama į vonios kambarį

Nors kai kam gali pasirodyti, kad didelės įtakos, kokio dydžio yra vonios kambarys, plytelių pasirinkimas neturi, tačiau tam tikrais atvejais gali priklausyti, o ypač tada kai vonios kambarys yra kiek mažesnis. Mažesniame vonios kambaryje reikia laikytis tam tikrų taisyklių, kurios leistų jį padaryti vientisą, o gal net ir vizualiai kiek padidinti, tada toks variantas būtų idealus.

Neapskaičiavimas

Šis aspektas yra susijęs kiek daugiau su piniginėmis lėšomis, nes kaip žinome kokybiškos vonios plytelės kainuoja kiek daugiau, tad jeigu jų tinkamai negalėsime apskaičiuoti, tai gali pakankamai stipriai nukentėti finansiškai. Tačiau ir pats apskaičiavimas gali priklausyti nuo labai daug skirtingų dalykų, tokių kaip jų dydis, kokie raštai bus pasirinkti ir panašiai. Nes dažniausiai plyteles tam tikromis vietomis reikia pjaustyti, o to pasekoje reikia, kad plytelių būtų kiek daugiau.

Netinkamos spalvos

Plytelių spalvos irgi gali nulemti pakankamai daug, tad į tai irgi svarbu atsižvelgti. Pakankamai didelė klaida gali būti tada, kai mažai vonios erdvei yra pasirenkamos pakankamai tamsios spalvos, nes tada erdvė dar labiau yra sumažinama arba pasirenkamos gana ryškios spalvos ir jų yra pakankamai daug. Tam tikrais atvejais, kur kas geresnis sprendimas yra pasirinkti neutralias spalvas, nes taip yra didesnė tikimybė, kad nepadarysite klaidos. Aišku, reikia nepamiršti ir to, kad plytelės gali būti pasirenkamos su specialistų pagalba, tada klaidų išvengti yra kur kas mažesnė tikimybė.

Dydis

Netgi renkantis plytelių dydį irgi galima padaryti klaidą, o tuo stebėtis nėra kuo, nes daugelis neturi patirties ir pakankamai dažnai renkasi pagal grožį. Tad jeigu jūsų vonios erdvė yra pakankamai didelė, tai kur kas geriau rinktis ir didesnes plyteles, nes taip ir darbas bus paprastesnis, o ir vaizdas kur kas geresnis.

Related Posts