Grandinėlės tinkančios kiekvienam įvaizdžiui

Puiku, kad šiais laikais galima turėti skirtingus įvaizdžius. Tad kiekvienas gali kuo puikiausiai pasirinkti pagal save. Kartais norime atrodyti kiek paprasčiau, o kartais norime atrodyti išskirtinai ir būti visų pastebėti. Bet kokiu atveju įkūnijant skirtingus stilius, vien tik rūbų vargu ar gali užtekti. Prie jų dažniausiai reikia derinti ir papuošalus, kad stilius būtų galutinai užbaigtas. Tad šiame straipsnyje ir norime papasakoti daugiau apie grandinėles, kad jos yra tinkamos patiems įvairiausiems stiliams.

Puošnesnis įvaizdis

Puošnesniam įvaizdžiui yra reikalingos ir puošnesnės grandinėlės. Aišku, kiekvienas puošnumą supranta skirtingai, vieniems užtenka nedidelės, bet labai blizgios grandinėlės, kitiems atvirkščiai – reikia didesnės, kad ji kristų į akis. Vienareikšmiškai galime teigti, kad puošnesnis papuošalas turi būti kiek išskirtinesnis, nei kad kasdienis, o jau koks jis turi būti, galite rinktis patys.

Kasdienis įvaizdis

Kasdieniam įvaizdžiui verta rinktis kiek smulkesnes grandinėles, kurios netrukdytų atlikti kasdienius darbus, jeigu sportuojate – kad netrukdytų atlikti reikiamų pratimų. Todėl geriausia rinktis kiek trumpesnes, nes ir taip bus kur kas mažesnė tikimybė, kad jas nutrauksite ar kur nors ji užklius ir taip bus nutraukta.

Paprastas/kuklus įvaizdis

Priklausomai nuo situacijos, paprastas ar kuklus įvaizdis gali būti bet kokioje situacijoje. Kartais net kuklus įvaizdis gali būti naudojamas įvairiose šventėse ir tam tikrais atvejais galima sulaukti kur kas didesnio dėmesio, nei tas, kuris išsipuošęs labai daug. Tad tokiam stiliui juvelyriniai dirbiniai turėtų būti taip pat kiek kuklesni, ne tokie dideli ir per daug nekrentantys į akis. Tačiau nereikia galvoti, kad jie turėtų būti kasdieniai, galite rinktis ir kiek blizgesnius, nes kartais blizgesnis papuošalas yra kur kas geriau, nei kad didelis.

Tinkamas tiek puošnesniam, tiek paprastesniam įvaizdžiui

Dar vienas labai patogus sprendimas yra tas, kad galima pasirinkti tokias grandinėles, kurios tinka įvairiais atvejais, tai yra tinka segėti ir į tam tikrą renginį ir būnant namuose. Nemeluosime, tokį papuošalą pasirinkti yra kur kas sunkiau, nes reikia pagalvoti apie daugelį dalykų, tačiau jeigu įdėsite pakankamai pastangų, tokį variantą tikrai įmanoma išsirinkti. Dar svarbu paminėti ir tai, kad kiekvienas žmogus stilių supranta savaip, tad ir papuošalų pasirinkimas gali būti skirtingas. Nereikėtų stebėtis, kad vieni pasirinko būtent tokios stilistikos grandinėlę, o kiti kitokios. Kadangi pasirinkimas yra labai didelis, tai ir nuomonės gali išsiskirti.

Related Posts