Reikia automobilio? Rinkitės paskolą jam

Jeigu nusprendėte įsigyti automobilį,  turite keletą būdų, kaip tai padaryti – susitaupyta pinigų suma, pirkimas lizingu arba paskolos automobiliui. Kaip rodo praktika, pastarasis variantas šiandien yra itin populiarus. Juolab, kad gauti patrauklią paskolą automobiliui daugelis kreikto suteikimo įmonių siūlo gana patraukliomis sąlygomis.

Vienais atvejais finansiškai naudingiau imti paskolą, kitais – pirkti lizingu. Paskolos automobiliui bus patrauklesnės tiems, kurie nori pasiskolinti nedidelę sumą. Planuojantiems pirkti prabangesnį automobilį, derėtų susidomėti pirkimą lizingu. Taip yra todėl, kad tarp paskolos ir lizingo palūkanų paprastai būna nemažas skirtumas. Perkant brangesnį auto, tikriausiai prireiks didelės pinigų sumos. Tuomet išsimokėjimas lizingu gali suteikti gerokai mažesnes palūkanas. Tuo tarpu, jeigu jums tetrūksta visai nedaug pinigų iki reikiamos sumos paskolos automobiliui, kad ir su didesnėmis palūkanomis, tikrai nepadarys didelės žalos jūsų piniginei.

Tai, ką sakome visai nereiškia, jog paskolą automobiliui galima gauti tik su didelėmis palūkanomis. Tiesiog nepagailėkite laiko detalesnėms paieškoms. Pasinaudokite paskolų palyginimo platformų paslaugomis. Tokiose paskolų palyginimo platformose klientų duomenys saugomi didelio saugumo duomenų centruose, o visa informacija apie klientus perduodama šifruotais duomenų perdavimo kanalais. Sutartį reiks pasirašyti tik su paskolos davimo įmone, kurią pasirinksite. Užpildę paraišką pasirinktoje paskolų palyginimo platformoje, gausite preliminarius pasiūlymus.  Išsirinkite 2-3 kreditorius, užpildykite jų prašomas paraiškas ir sulaukite siūlomų asmeninės  paskolos automobiliui pasiūlymų.

Turėtumėte žinoti dar vieną dalyką – įsigyjant automobilį lizingu, visa jo suma pervedama pardavėjui, o paskolos automobiliui atveju – pirkėjui. Taigi, jeigu nusprendėte įsigyti naudotą ar pigesnį automobilį, kuriam gali prireikti remonto,  verta pasirinkti paskolą automobiliui.

Galiausiai – rinkdamiesi automobilį, įvertinę jo kainą, apsvarstę alternatyvas, būtinai įsigilinkite į paskolos sutarties sąlygas. Kalbant apie paskolas automobiliui, būtų nedovanotina nepaminėti Mogo paslaugos, apie kurią, tikriausiai, girdėjote visi. Tai tarptautinė finansų įstaiga, veikianti jau daugiau nei 8 metus. Patraukliausia tai, jog įkeitimui ši įmonė priima ne tik dėvėtus lengvuosius automobilius, bet ir sunkiasvores transporto priemones, motociklus, žemės ūkiui naudojamą transportą ir kt. Čia pat galite gauti lizingą prabangesniam automobiliui arba išsinuomoti automobilį, o su laiku jį išsipirkti.

Related Posts