Kulinarinis turizmas – kur pavalgyti Druskininkuose?

kur pavalgyti druskininkuose

Kulinarinis turizmas Druskininkuose, kiekvieno skoniui

Į Druskininkus dažniausiai vykstame pailsėti arba pramogauti. Dėl savaime suprantamų priežasčių kaip:

  • Snow arena. Kurioje galite čiuožinėti įvairiu metu laiku.
  • Vandens parkas. Turintis didžiausią pirčių zoną Lietuvoje. Taip pat čia veikia įvairūs baseinai, nusileidimo takeliai.
  • Daugybė gražių parkų bei vietų pasivaikščioti.
  • Sanatorijos ir viešbučiai. Sveikatingumo kompleksai

Nemažiau yra populiarūs kavinės ir restoranai. Juk pramogaudami visada išalkstame. Tad šiame straipsnyje ir norime apie tai pasikalbėti – Kur pavalgyti Druskininkuose?

kur pavalgyti druskininkuose
Restoranų interjeras

Restoranai bei kavinės, kurios įtiks ir didžiausiems gurmanams:

  • The House restoranas, kuris yra stiprus itališkais, amerikietiškais ir europietiškais patiekalais. Šis variantas įdealus, kuomet važiuoja nemenka šeimyną, su skirtingais poreikiais.
  • Keturi vėjai.  Ypač tinkamas porelėms, kurios nori romantiškai praleisti laiką. Didelis šio restorano privalumas, tai jog jis yra įsikūręs aštuntame aukšte, ir pro langus nusidriekia begalo graži panorama. O visą romantiką sužadins išskirtiniai patiekalai ir  mylimojo žmogaus dėmesys.
  • Etno dvaras.Tai yra Lietuviškos virtuvės restoranas su autentiškais patiekalais. Ar galite patikėti, jog meniu pasirinkimas yra toks platus, netgi dvylika skirtingų rūšių cepelinų, įvaurūs tautiniai patiekalai, netgi alus yra gaminamas vietoje. Šalia yra didelis vandens tvenkinys, aplink žaliuoja miškai. Čia galite sočiai pavalgyti už prieinamas kainas.
  • Druskininkų kolonada. Didžiausias šio restorano privalumas, galime teigti, jog jame yra įsikūręs muzikinis klubas. Tad jeigu esate tikras melofanas, negalite gyventi be muzikos užsukite. Maistas čia taip pat yra aukštos kokybės, tai yra viena iš vietų kur galite susiplanuoti pasimatymą.
  • Bukhara restoranas. Puikiai tiks uzbekiškos virtuvės gerbėjams. Kaip žinote uzbekiški patiekalai yra aštresni, skiriasi jų paruošimo būdas, griežtai laikomąsi tautiškų tradicijų, norint išlaikyti restorano autentiškumą. Jei mėgstate plovą, šašlykus, charčio, ar uzbekiškus kuldūnus, būtinai užsukite čia.

Išvardijome keletą, mėgstamiausių vietų kur pavalgyti Druskininkuose. Kiekviena vieta turi savo privalumus, tad belekieka tik žinoti savo poreikius. Tai yra keliese ir su kuo važiuojate į Druskininkus, kokius patiekalus labiau mėgstate ir pirmyn. O galbūt atradote kokią nors nepaminėtą vietelę pavalgyti? Parašykite mums.

Related Posts