Kaljanas: Priežiūros taisyklės ir esminiai patarimai

kaljanas

Kaljano priežiūros taisyklės: esminiai patarimai

 

Jeigu norite, kad kaljano dūmas visada būtų tirštas bei skanus – tokiu atveju reikia kuo daugiau dėmesio skirti pačios įrangos priežiūrai.

Žinoma, pirmiausia reikalingas geros kokybės kaljanas. Tik tokiu atveju bus galima džiaugtis ir geru rezultatu. O greta tinkamos įrangos taip pat reikia skirti dėmesio ir priežiūrai, kuri ilgainiui džiugina ne tik ilgu tarnavimo laiko tarpu, tačiau taip pat ir maloniu aromatu, kuris gali būti geriausias poilsis po sunkios darbo dienos.

Pateiksime Jums kelis patarimus, kurie užtikrins, kad įsigytas kaljanas tarnaus ilgai ir veiksmingai.

  •         Svarbiausia skirti kuo daugiau dėmesio taurelės priežiūrai. Vos tik baigus rūkyti nereikia skubėti jos plauti. Ji būna įkaitusi. Dėl to staigus plovimas nėra naudingas nei jai pačiai, nei žmogui, kadangi galima nusideginti.
  •         Daugiau dėmesio reikia skirti ir stiebo priežiūrai. Kai kurie jį valo rečiau nei taurelę. Žinoma, galima po kelių kartų, tačiau kad tikrai pavyktų išvengti „užsinešimo“ – geriausia po kiekvieno rūkymo. Apnašos ne tik apsunkina traukimą, tačiau ir gadina tabako skonį.
  •         Daugelis dar mažiau dėmesio skiria žarnai, kurią taip pat reikia valyti. Plauti galima paprasčiausiai vandeniu. Visgi, yra specialūs plovikliai, kurie skirti kaljano valymui. Bent jau plaunant žarną  labai siūlome juos naudoti. Jie padės pašalinti kvapus, kurie įsigeria.
  •         Kolba taip pat turi būti valoma po kiekvieno rūkymo.

kaljanas

Plauti galima su paprasčiausiu vandeniu, tačiau tik tada, kai įranga jau yra atvėsusi. Visgi, jeigu po plovimo lieka tabako kvapas – tokiu atveju siūlome naudoti specialias priemones. Galima rinktis ir natūralias priemones, net muilą. Tačiau jis ne toks veiksmingas. Galiausiai, gera priežiūra neatsiejama ir nuo tinkamų priemonių, kurios yra skirtos konkrečiam darbui.

Tinkama priežiūra užtikrina, kad kaljanas tarnaus ilgai ir tuo pačiu dūzgins Jus maloniais skoniais. Išvalymas yra būtinas, kadangi tik tokiu atveju bus panaikinamas tas skonis, kurie buvo bandomas prieš tai ir tuo pačiu galėsite justi tikrai sodrią kokybę, kuri bus išbandoma kito rūkymo metu.

Jeigu visdar svarstote ar verta išbandyti kaljaną – galite pasinaudoti nuomos paslauga, kuri yra teikiama didžiuosiuose šalies miestuote: Kaljano nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje. https://hookahshop.lt/kaljano-nuoma/

Tekstas yra informacinio pobūdžio. Skirtas pilnamiečiams asmenims.

Parengta sesupe.lt kolektyvo

Related Posts