Dažniausi klausimai apie padangas

Ar vasarines padangas galima naudoti žiemos metu?

Žiemines padangas galima naudoti šiltuoju metų sezonu, todėl turbūt kai kurie vairuotojai gali būti suklaidinti ir pagalvoti, jog ir žiemos metu galima naudoti vasarinės padangos. Visgi reikia suprasti, jog žiemą kelias yra pavojingiausias. Jis gali būti labai slidus, todėl vasarines padangas naudoti žiemos metu yra ne tik nerekomenduojama, bet ir draudžiama. Jeigu nenorite susidurti su nemalonumais, patariama net nerizikuoti ir nesirinkti vasarinių padangų žiemos metu. Beje, jeigu nuspręsite pasirinkti, tuomet nusiteikite, jog jas teks keisti. Gaila, tačiau vasarinės padangos yra neatsparios šalčiams, todėl susidėvės kur kas greičiau. Nemėgstate keisti padangų? Tuomet rinkitės universalias padangas. Tai idealus variantas tiems, kurie nenori keisti žieminių padangų kas pusę metų. Labai atidžiai įsidėmėkite ir tai, jog net ir ne visos žieminės padangos yra leidžiamos žiemos metu. Tam tikrose šalyse yra uždrausta rinktis dygliuotas žiemines padangas, todėl prieš perkant tokias pagalvokite, ar nenorėsite keliauti su transporto priemones į kitas šalis. Žiemos metu rinkitės tik žiemines arba universalias padangas. Tokiu būdu galėsite saugiai keliauti.

 

Kodėl neverta pirkti naudotų padangų?

Pradėkime nuo to, jog naudotos padangos gali būti suskirstytos į dvi rūšis:

  • Yra padangos, kurios jau buvo naudotos, ir vairuotojas nori atsikratyti senomis padangomis, kadangi užsigeidė naujų.
  • Ir yra padangos, kurios visiškai naujos, tačiau sulaukė bent porą metų, todėl pardavėjas nebegali jų pardavinėti kaip naujų.

Taigi, kuriuo atveju verta pirkti naudotas padangas? Jeigu neturite šiuo metu santaupų, jog įsigytumėte kokybiškas padangas, tuomet pirkti naudotas padangas, kurios iš tiesų yra naujos, labai geras sprendimas. Tai leis jums ne tik sutaupyti, bet ir mėgautis geromis padangomis. Visgi turite nusiteikti, jog šios padangos jums tarnaus ne taip ilgai, kaip norėtųsi. Pirkti naudotas padangas, kurios buvo naudojamos kito vairuotojo, tiesiog neapsimoka. Jūs nežinote, kaip padangos buvo laikomas, kokia kelio danga joms teko važiuoti, todėl neapsimoka pirkti padangų ir svarstyti, ar jos bus saugios, ar teks keisti po kelių savaičių. Norite sutaupyti? Tuomet pirkite naudotas padangas tik tuo atveju, jeigu jos iš tiesų yra naujos, tačiau sulaukusios tam tikro metų skaičius.

Related Posts