Ką turėtume žinoti apie krūtų implantus?

Ką turėtume žinoti apie krūtų implantus?

Krūtų didinimo operacija, tai operacija kurią moterys renkasi, nes nori pasigražinti krūtinę. Ką turėtume žinoti apie krūtų implantus ir aplamai kas yra krūtų didinimas.

Moterys dažnai mato savo fiziologinius trūkumus ir vis stengiasi juos ištaisyti ir išspręsti, tačiau kai tai tampa nebe pakeliama kasdienybe, jos vis dažniau renkasi plastinės operacijos korekcijas, viena iš populiariausių krūtinės didinimo, mažinimo arba pakėlimo operacija. Operacijos atliekamos labai profesionaliai, jas atlieka savo srities specialistai, kurie dažnu atveju šiuo amatu užsiima daug metų ir puikiai išmano šį procesą. Nei viena operacija nebuvo atlikta, be profesionalaus gydytojo konsultacijos, kuris pataria ir kartu su kliente nusprendžia ko ir kokios korekcijos jai reikia, ne retais atvejais galima net 3D vizualizacijų pagalba sukurti norimą atvaizdą, kad klientė galėtų realiai įsiverti ar jai tinka toks krūtų dydis.

Implantai kurie yra įdedami į moters krūtinę, gali būti net kelių rūšių:

  • Apvalaus profilio implantai, kurie naudojami siekiant kad krūtine būtų putlesnė.
  • Anatominio profilio implantai, kurie primena lašo formą, ir naudojami siekiant šiek tiek pakelti krūtinės spenelį.
  • Ergonominio profilio implantai, kurie prisitaiko prie moters kūno ir priklausomai nuo jos kūno padėties gali priminti apvalaus arba anatominio profilio implantus, tai dažniausiai naudojami krūtų implantai Lietuvos moterų.
  • Kūno riebalai, dar vienas būdas, kuris pakeičia implantus. Jie yra paimami iš klientės ir specialiai apdorojami.

Sprendimą pasididinti, pasimažinti ar pasikoreguoti krūtinę priima moterys, tačiau visą darbą kuris neša, labai gražius darbo rezultatus atlieka profesionalūs gydytojai su savo komanda. Moterys pasikoregavusios krūtinę atsikrato problemų dėl savo išvaizdos ir tampa laimingesnės, jei tai suteikia pasauliui laimės kodėl gi ne.

Related Posts