Efektyvios vėdinimo sistemos privalumai Jūsų namams

Efektyvios vėdinimo sistemos privalumai Jūsų namams

Namų vėdinimo privalumai. Namų vėdinimo pranašumai gana dažnai nesuprantami, todėl paanalizuokime, kokie yra namų vėdinimo sistemos privalumo. Nebent jūsų namas yra labai modernus ir pastatytas pagal itin aukštus standartus, jis gali būti gana nesandarus. Turiu omenyje, kad konstrukcijoje bus tarpų, į kuriuos pateks skersvėjis. Pavyzdžiui, aplink pašto dėžutę, langų rėmus ar duris, po priekinėmis ir galinėmis durimis, per grindų lentas ir apatinių grindų angas ir pan.

Kodėl mums reikia vėdinimo sistemos ir kas tai yra? Tikėkite ar ne, vėdinimas yra esminė mūsų namų ir galiausiai mūsų gerovės dalis, kai juose praleidžiame tiek ilgai. Gera ventiliacija reiškia, kad galime: Kontroliuokite oro pasikeitimą mūsų namuose. Sumažinkite juodojo pelėsio atsiradimo tikimybę. Sumažinkite lakiųjų organinių junginių (LOJ) – bjaurių cheminių medžiagų, išsiskiriančių iš kilimų, dažų, dūmų, anglies monoksido ir suodžių, kiekį. Sumažinkite kvapus gaminant maistą, valymo chemikalus, tirpiklius, pesticidus, naminių gyvūnėlių kvapus, tabaką ir kt. Venkite pasenusio oro kaupimosi. Sumažinkite kondensato susidarymo mūsų namuose galimybę dėl tiesioginio maisto gaminimo, skalbimo, drabužių džiovinimo ir kt. Sumažinkite alergijos nuo dulkių erkučių, naminių gyvūnėlių plaukų, žiedadulkių ir kt. riziką. Pagerinti oro cirkuliaciją mūsų namuose; ir ne, vienas ar du ištraukimo ventiliatoriai jūsų vonios kambaryje neužtikrins geros oro cirkuliacijos.

Idealiu atveju įkiškite šviežią filtruotą orą. Kai diskutuojame apie namų vėdinimo naudą, svarbu pakalbėti apie skirtingas ventiliacijos kategorijas nuo nekontroliuojamos iki kontroliuojamos, ir apie savo subkategoriją (beveik kontroliuojamą). Skirtumas tarp nekontroliuojamo ir kontroliuojamo yra neryškus.  Nekontroliuojama ventiliacija: Šis tipas apima vėdinimo sistemas, kurios, atrodo, siūlo valdymo elementą, bet galiausiai sukelia nekontroliuojamą vėdinimą kitur.

Reguliuojama ventiliacija: Tikriausiai geriausias sprendimas namų vėdinimui yra mechaninis vėdinimas ir šilumos atgavimas (MVHR). Šios sistemos valdo į jūsų namus patenkantį ir išeinantį orą. Jis netgi perdirba šilumą per buitinį šilumokaitį, todėl į jūsų namus nuolat tiekiamas šiltas šviežias oras ir nuolat pašalinamas pasenęs šaltas oras.

Related Posts