Madebygrow.lt – gamtos terapija namuose

Gamtos terapija – tai vienas iš būdų atsipalaiduoti, sugrįžti į savo mintis ir susidėlioti ateities planus. Madebygrow.lt tokią terapiją siūlo atlikti savo namuose kartu su stabilizuotų augalų pagalba. Kaip tai įmanoma nebūnant gamtoje? Labai paprasta. Svarbu susikurti tokią atmosferą lyg būtumėte gamtoje, o čia padeda įvairios augalų detalės, natūralus interjeras. Net mažiausios gamtos detalės gali priversti jus pasijusti lyg apsuptiems gamtos, jos pojūčių ir ramios energijos. 

Madebygrow.lt stabilizuotų augalų emocinė nauda

Madebygrow.lt kuria ne tik mažus stabilizuotų augalų paveikslus, bet ir didelias sienas ar net visą ramybei skirtą kambarį. Tokia žaluma neša ramybę namams, padeda išlaikyti emocinį stabilumą, skatina kūrybiškumą ir produktyvumą. Jau seniai yra žinoma, kad žalia spalva neša ramybę, tad tokios spalvos kambario interjeras dažnai pasirenkamas miegamojo ar poilsio zonose. Tačiau žalios spalvos poveikį mūsų emocinei būsenai dar labiau sustiprina Madebygrow.lt stabilizuoti augalai, nes jie dar labiau primena gamtą. 

Susikurti žaliąjį kampelį namuose iš Madebygrow.lt stabilizuotų augalų taip pat yra naudinga ir tiems, kurie mėgsta praktikuoti meditaciją. Tai padeda dar labiau įsigilinti į save, susikaupti ir atrasti vidinę ramybę. 

Madebygrow.lt tokią ramybės oazę jau yra sukūrusi Vinted ofise – poilsio kambarys pripildytas stabilizuotų augalų, kurie sukuria buvimo gamtoje iliuziją. Nors tai tėra iliuzija, tačiau poveikis išties yra raminantis, o tai leidžia pailsėti nuo dienos darbų ir pasiruošti naujiems iššūkiams su švariomis mintimis. 

Tačiau, kas yra tie stabilizuoti augalai?

Dažnai stabilizuoti augalai yra laikomi sudžiuvusiais augalais, kurie išlaiko savo formą, tačiau tai nėra tiesa. Madebygrow.lt stabilizuotus augalus apibūdina kaip užkonservuotus ilgam miegui. Stabilizuoti augalai yra gaminami pasitelkiant išmaniąją technologiją. Gyvo augalo skysčiai yra pakeičiami kitais, kurie leidžia augalui išlaikyti savo turimą formą daugybei metų. Su šia technologija yra išsaugoma ne tik gėlės išvaizda, bet ir jos lankstumas, plastiškumas. Tai paranku norint kurti įvairias kompozicijas, paveikslus, ar kombinuojant augalus vazone. Madebygrow.lt siūlo įvairius stabilizuotų augalų variantus: stabilizuotų augalų paveikslai, žalia siena, augalų terariumai, kurie lyg sustabdo laiko tėkmę po dangčiu. 

Stabilizuoti augalai gali būti įvairių formų ar dydžių, todėl gali būti puikia dovana, stalo dekoracija ar net visos patalpos užpildymu. Madebygrow.lt padės jums pritaikyti stabilizuotus augalus geriausiai pagal jūsų poreikius bei galimybes, todėl atsisakyti tokio unikalumo savo namuose tikrai nėra lengva.

Related Posts