KAMBARIŲ NUOMA NIDOJE: KODĖL VERTA RINKTIS SVEČIŲ NAMUS?

KAMBARIŲ NUOMA NIDOJE: KODĖL VERTA RINKTIS SVEČIŲ NAMUS?

Žmonės visada ieško geros vietos atostogoms, nori puikaus poilsio nuo darbų, nuo įtempto gyvenimo būdo, greito tempo, skubėjimo, patiriamo streso ar tiesiog nuolatinio buvimo šurmuliuojančiame mieste. Vieni pailsi tik būdami toli nuo savo gimtojo krašto, o kiti renkasi vietinius kurortus. Pavyzdžiui, Nidą – populiariausią, gražiausią ir labiausiai vertinamą Lietuvos pajūrio kraštą. Vis dėlto, kad ir kokį kraštą nuspręstumėte pasirinkti, kad ir kur suplanuotumėte išvažiuoti, neišvengiamai susidursite su vienu iš svarbiausių klausimų – kur apsistoti ir kaip pasirinkti apgyvendinimo vietą. Šįkart aptarsime kambarių nuomą Nidoje. Ką naudinga apie ją žinoti? Kaip pasirinkti ir sutaupyti?

Nidoje – gražiausiame Lietuvos kurorte – daug apgyvendinimo pasirinkimų: viešbučiai, individualūs (nuosavi) poilsio nameliai, svečių namai, butai, apartamentai ar pavieniai kambariai. Kartais išsirinkti sau tinkamiausią vietą poilsiui – sunku. Tačiau pastebima vis didėjanti svečių namų Nidoje paklausa, juos kasmet pasirenka vis daugiau miesto svečių. Svečių namai – kaip apgyvendinimo rūšis – gyvuoja jau daugybę metų, bet dabar jie atrandami tarsi iš naujo dėl savo privalumų ir naudos keliautojams.

Kokiais privalumais pasižymi svečių namai?

Renkantis kokia kambarių nuoma Nidoje yra verčiausia dėmesio, dažniausiai sudėliojami vietos privalumai ir trūkumai, jie palyginami su norais ir galiausiai priimamas sprendimas. Šiame straipsnyje bus aptariama svečių namuose esančių kambarių nuoma Nidoje. Kuo ji patraukli keliautojams?

Pirmas didelis svečių namų pranašumas yra patraukli kaina. Kambarių nuoma Nidoje yra pigesnis apgyvendinimo variantas, nei kurortiniai viešbučiai ar nuosavi namai. Be to, pasirinkus svečių namus dar galima gauti ir papildomų paslaugų, pavyzdžiui, svetingų šeimininkų patarimų, ką aplankyti ir kur nueiti miestelyje, dviračių nuomos paslaugas, lauko pavėsinę, kurioje smagu pavakaroti su artimaisiais, ir kt. Taigi svečių namai gali suteikti visus tuos pačius patogumus, kaip ir prabangesni viešbučiai, tik už mažesnę kainą. Neužmirškite, kad toks ekonominis efektyvumas suteikia daugiau galimybių leisti pinigus taip, kaip norite – restoranams, lankytiniems objektams, pramogoms.

Kitas didelis svečių namų privalumas – dažnai jaučiamas bendrystės jausmas, kurį labai mėgsta komunikabilūs bei pažinčių ieškantys svečiai. Svečių namai dažnai siūlo apsilankyti lauko pavėsinėse ar terasose – čia galima susipažinti ir užmegzti pažintį su kitais poilsiautojais.

Svečių namų privalumu laikytinas ir komfortiškumas. Nors kartais vis dar galima išgirsti nuomonę, kad svečių namai yra mažiau komfortiški, ne tokie prabangūs kaip vilos ar aukštos klasės viešbučiai. Tačiau šiuolaikiniai svečių namai jau yra gana modernūs, juose – patogūs baldai, jauki aplinka ir puiki atmosfera, niekuo nenusileidžianti viešbučiams. Svečių namų kambarių nuoma Nidoje yra patraukli ir dėl apgyvendinimo vietos dydžio. Čia kambariai dažniausiai būna didesni už viešbučio kambarius, suteikia daugiau asmeninės erdvės ir nereikia jausti diskomforto ar nemalonios trinties kambaryje.

Kaip svečių namų privalumas yra išskiriamas ir jaukumas. Net jei bandoma pabėgti nuo kasdienybės, nuo įprasto namų gyvenimo, galimybė jaustis laisvai ir patogiai kaip namuose – vis tiek pageidaujama. Nesvarbu, ar tai namų kvapas, ar atmosfera, ar dar kas nors, bet namų pojūtis dažniausiai džiugina svečius, ypač atvykusius iš tolimesnių kraštų. Kambarių nuoma Nidoje gali suteikti tą namų jaukumą. Kartu siūlo ir svetingumą bei šiltą šeimininkų bendravimą. Svečių namuose turėsite visus patogumus, kuriuos turėtumėte namuose. Tai labai vertina dauguma šeimų ir netgi pavienių keliautojų. O jeigu dar ir lokacija pasirinktų svečių namų bus gera, tuomet kokybiškas poilsis Nidoje – garantuotas.

Taip pat svečių namai yra puikus būdas atsipalaiduoti, nes viešbučiai paprastai būna daug judresni, jie priima daugiau gyventojų su vaikais (turi daugiau kambarių) ir mėgautis visiškos ramybės laiku – sunkiau. Be to, manantiems, kad viešbučiai siūlo daugiau veiklos, reiktų neužmirši, kad visos veiklos dažnai yra ribojamos laiku, ypač vasarą. Svečių namuose „Nidos gaiva“ rasite kurorte paklausiausių pramogų – dviračius, pavėsinę ir kt.

Kokius svečių namus rinktis Nidoje?

Kadangi Nidoje yra įvairių apgyvendinimo tipų, išsirinkti sau tinkamiausią gali užtrukti. Pirmiausia reikėtų apsispręsti, ko iš tikrųjų norite ir kas geriausiai atitinka poreikius, o tik tuomet rezervuoti kambarius. Kelionė turi būti patogi ir padėti maksimaliai atsipalaiduoti. Rinkitės atsakingai. Jei jus domina poilsis Nidoje ir pasirinksite svečių namus „Nidos gaiva“, gausite:

  1. Kokybišką apgyvendinimą tvarkinguose, puikiai įrengtuose ir jaukiuose kambariuose.
  2. Svetingus šeimininkus, į kuriuos galėsite kreiptis prireikus.
  3. Idealią lokaciją – iš šių svečių namų lankytinus objektus, kavines ir paplūdimį galima pasiekti vos per kelias minutes.
  4. Draugišką požiūrį į naminius gyvūnėlius.
  5. Kitas svarbias paslaugas: internetą, privačią automobilių stovėjimo aikštelę, dviračių nuomą.

Jeigu pasirinksite poilsio namų „Nidos gaiva“ siūlomą kambarių nuomą, mėgausitės kokybišku apgyvendinimu. Priimkite tinkamus sprendimus – ar su šeima norite patogaus poilsio, ar su ypatingu žmogumi pageidaujate romantiškos išvykos, ar su draugais ieškote smagaus laiko praleidimo ar planuojate asmeninę kelionę, skirtą pabūti su savimi – pasinaudokite patikima kambarių nuoma Nidoje. Rezervuokite kambarius iš anksto el. paštu nidos@gaiva.lt arba telefonu +3706 3312 222. Įsikūrę pačiame miestelio centre, ramioje vietoje, poilsio namai „Nidos gaiva“ garantuoja nuostabų laiką pajūryje.

Daugiau informacijos https://www.nidos-gaiva.lt/

Related Posts