Kodėl vertimams geriausia rinktis vertimo biurą?

Pasaulis yra labai didelis, todėl didelė tikimybė, kad jums kažkada bus reikalingos vertimų paslaugos. Nėra svarbu ar jums reikės atlikti dokumento vertimą arba norite pradėti plėsti savo verslą, kadangi kitų šalių gyventojai nesupras jūsų perteikiamo teksto. Galite bandyti atlikti vertimus su draugų pagalba arba internetiniais vertėjais, tačiau didelė tikimybė, kad tik privelsite klaidų, o dėl to gali atsirasti problemų. Siūlome paskaityti pagrindines priežastis, kodėl vertimų biuras yra geriau išeitis vertimui:

Google vertėjas nėra patikimas

Pagal statistiką, internetinis įrankis ,,Google Translate” per parą išverčia apie 100 milijardų žodžių. Toks įrankis yra puikus dalykas, kuomet norime išversti kelis žodžius arba minimaliai suprasti sakinių esmę. Internetas yra kupinas juokelių su Google vertėjų, nes pridaro labai linksmų klaidų. Ispanijos regione buvo rengiamas renginys, kurio metu tekstas buvo išverčiamas į kitą kalbą ir vertėjo įrankis pridarė klaidų ir tekste buvo visai kitoks pavadinimas. Internetinis vertėjas žodį ,,Grelo” pavertė į kažkokios daržovės pavadinimą. Tokia klaida įsipainiojo, nes žodžiai turi kelias reikšmes, o vertimo įrankis nesupranta konteksto, nes tai yra eilinis robotas.

Neapsunkinkite savo draugų

Jeigu jūsų draugas kalba kitomis kalbomis , tai dar nereiškia, kad ji gali atlikti kokybišką vertimą. Klausimas ar jūsų draugas gebės profesionaliai išversti automobilio dalių sąrašą arba sudėtingesnį rinkodaros tekstą. Kiekvienas profesionalus vertimų biuras specializuojasi įvairiausiose srityse, tarkime teisiniai dokumentai, rinkodaros dokumentai, IT, medicina ir dar daugelis kitų sričių.

Pasaulis kupinas skirtingų specializacijų, todėl yra daugybė sričių – statybos, logistika, automobiliai, finansai, teisė, sveikatos apsauga, žiniasklaida , administracija ir dar daugelis kitų. Kiekvienas vertimų biuras turi didelę duomenų bazę, kurioje turi atsirinkę patikimus vertėjus pagal jų specializuojamasi specialybę.

Kokybė yra prioritetas

Vertimų versle yra labai svarbu kokybė, dėl to turi tam tikrus ISO sertifikatus. Vertimo biuras pateikia vertimo kainas, kurioje būna įskaičiuota ir teksto tvarkymas ir pats vertimas. Kiekvienas asmuo gali pridaryti gramatinių klaidų, todėl ir yra atliekami tekstų patikrinimai biuruose. Dėl tokių priežasčių ir rekomenduojama rinktis profesionalus, kurie po vertimo atlieka patikrinimus, kad užtikrinti aukščiausią kokybę.

Related Posts