Jeigu turite augintinį, tokiu atveju reikia pasirūpinti ir daiktais, kurie yra būtini, kad jis būtų sveikas ir laimingas, žinoma, saugus. Šuns vedžiojimui yra būtinos petnešos. O suteikti galimybę šuniui pamatyti teritoriją už kiemo ribų – labai svarbu net ir tokiu atveju, jei šuo gyvena dideliame sklype.

Išties, šiuos metu petnešos šunims yra labai įvairios, tad renkantis reikia įvertinti kelias smulkmenas. Visada geriausia tartis su specialistais, kurie jomis prekiauja, kadangi jų patirtis dažniausiai yra esminė.

Pateiksime ir mes kelias gaires, kurios garantuos, kad rastos šuns petnešos Jūsų gyvūnui tobulai tiks.

Patvarumas

Šunų petnešos kinta patvarumu, tad vienas svarbiausių aspektų jas renkantis yra tai, kad jos gebėtų atlaikyti tą svorį bei galią, kurią turi Jūsų šuo. Dažniausiai kuo didesnis – tuo patvaresnių reikia. Ant pakuotės būna nurodyta – kokio svorio šuniui petnešos yra skirtos. Įvertinkite tai.

Ilgis

Taip pat reikia įvertinti ir tai, kad kinta jų dydis. Svarbiausias rodmuo yra greta krūtinės, tačiau reikia nepamiršti ir kaklo zonos, kuri yra ne ką mažiau svarbi. Žiūrėkite, kad gyvūnas gerai jaustųsi, kai petnešos yra uždėtos.

Stilius

Ar svarbu, kad jos atrodytų gražiai? Tai dažniausiai yra svarbu šeimininkui, o ne šuniui. Visgi, kadangi prekybos vietose siūlomų petnešų pasiūla šiuo metu yra tokia plati bei įvairi – visada verta daugiau dėmesio skirti estetikai. Juk tuomet greta derinamas ir pavadėlis, kuris padeda harmoningai išlaikyti stilių, kuris, žinoma, visada džiugina.

Gamintojas

Galima kur kas daugiau dėmesio skirti ir gamintojui. Ypač skaitant kitų žmonių komentarus internete, kurie gali padėti susidaryti nuomonę apie vieno arba kito gamintojo siūlomos produkcijos kokybę.

Uždėjimas

Nors dažniausiai petnešos yra dedamos per pažastis, tačiau tikrai galima rasti ir tokias, kurios užsideda per pilvą bei kitas vietas, kurios geriausiai atitinka tam tikros šuns veislės poreikis. Juk svarbiausia, kad jis jaustųsi kuo geriau.

Gyvūnui reikia daiktų, tačiau svarbiausia yra meilė. Tik tokiu atveju jis bus laimingas ir tuo pačiu sveikas.

Related Posts