Flowers&Lovers gėlių simbolika, kuri pasako tai, ką jaučiame

Nors dažnai gėlės dovanojamos kaip tradicija, savo simbolika jos gali išreikšti įvairiausius mūsų jausmus. www.Flowers&Lovers.lt studijoje vyrauja įvairiausi žiedai, kurie gali padėti pasakyti tai, ką žodžiai kartais būna sunku ištarti. Jau nuo seno tikima, kad gėlės turi ne tik gražią išvaizdą, bet ir teigiamą poveikį žmogui. Tačiau šiandien pasidalinsime gilesne Flowers&Lovers gėlių prasme ir simbolika, kuri kai kuriuos gali labai nustebinti.

Flowers&Lovers: simboliai pasislėpę gėlių žieduose

Vasaros sezonu Flowers&Lovers bijūnai tampa vienu dažnesniu pasirinkimu. Šie žiedai dažnai komponuojami nuotakos puokštėje. Ir savo simbolika bijūnai yra puikus vestuvių akcentas, nes jie simbolizuoja norų ir svajonių išsipildymą.

Nuostabiosios hortencijos taip pat populiarus pasirinkimas tarp Flowers&Lovers klientų. Tai ne tik gražūs žiedai, bet ir tikra moteriškumo ir santūrumo simbolis. Nors pačios gėlės nėra trapios, bet jų gražūs žiedai būtent tai ir išreiškia.

Savo ruožtu chrizantemos iš Flowers&Lovers puikiai tinka dovanoti draugams ir artmiesiems. Tai ne tik gražūs burbuliniai žiedai, bet ir nuoširdumo bei draugystės simbolis.

Turbūt nenuostabu, kodėl rožės pasirenkamos dovanoti mylimiems žmonėms. Jos dažnia įkomponuojamos Flowers&Lovers puokštėse, yra tikra klasika ir skleidžia tiek meilės, kiek gali tilpti jūsų širdyse. O dovanoti meilę gėlės forma – dar vienas būdas išsakyti savo jausmus. Todėl tam puikiai tinka rožių žiedai.

Dar vienas klasikinių žiedų – gvazdikas. Flowers&Lovers šias gėles siūlo nepriskirti tik vyrams (kas dažnai yra daroma). Tai gėlė reiškianti pagalbą, paramą bei sėkmės linkėjimą. O tai puikiai tinka įvairiais atvejais. Be to, šios gėlės puikiai atrodo puokštėse, tad kodėl nepalinkėjus sėkmės savo artimiesiems?

Iš kur atsirado tradicija dovanoti gėles?

Flowers&Lovers pasakoja, kad gėlių dovanojimas yra labai sena tradicija. Seniau gėlių dovanojimas buvo ne tik gražus gestas, bet ir paranki dovana – gėlių kvapai užgošdavo nemalonius kvapus. Kitose kultūrose gėlės buvo laikomos dieeviškomis ir stebuklinga magija pasižyminčia dovana. Vėliau atsiradusios gėlių simbolikos skirtingoms progoms tapo pagarbos ir gero linkėjimo simboliu.

Tokios atsiradusios tradicijos seka mus ir iki šių dienų. Flowers&Lovers studija siūlo ne tik skaniai kvepiančias ar gražia simbolika pasižyminčias gėles. Čia rasite ir tikros egzotikos, kuri taps puikiu namų akcentu. Gėlės namuose ne tik kurią gražią atmosferą, bet ir pakelia nuotaiką, valo orą, mažina stresą.

Dovanokite gėles ne tik progomis – tai puikus būdas padėkoti, pralinskminti ar tiesiog nustebinti savo artimą žmogų. Flowers&Lovers rasite įvairiausių gėlių, kurios puikiai tiks kiekvieną akimirką ir kiekvienam.

Related Posts