Vaikiška kosmetika. Kas tai?

Vaikiška kosmetika

Ar žinojote, kad internete galima rasti kosmetika vaikams? Kosmetika yra puikus būdas lavinti jūsų vaiko kūrybiškumą. Mergaitės gali lakuoti savo ir draugių nagučius, bei pasigirti savo pirmaisiais kūriniais ant nagų. Jie yra sukurti vandens pagrindu, todėl, kad išvalyti dažus, nereikės jokio lako valiklio arba acetono. Paprasčiausiai pakišamos rankos po vandens srove ir su muilu gražiai nusiplauna. Nepaliks jums jokių dėmių ant drabužėlių arba baldų. Lakavimas gali padėti praleisti smagų laiką. Asortimentas yra labai platus, todėl galėsite rasti norimų spalvų. 

Apie kosmetiką

Ši kosmetika nėra tinkama vaikams, kuriems dar nėra suėję trys metukai. Jos negalima gerti arba valgyti. Snails yra pirmieji gamintojai, kurie pagamino laką su vandens pagrindu. Prieš naudojimą siūloma nusiplauti rankas ir užtepti plonu sluoksneliu, o kuomet išdžiūsta, užtepti ir antruoju. Kuo daugiau tepsite, tuo nagai bus ryškesni. Kaip ir minėjome, kad būtų išvalomas lakas, jums reikės panaudoti tik muilą. Jei norėsite, kad lakas išliktų apie dvi paras, tuomet reikės panaudoti bespalvį sutvirtinantį laką ,,Top Coat”, kurio kaina 7 eurai ir 99 centai.

Kodėl verta įsigyti?

Kiekvienas vaikas mato, kad jų mamų nagai yra spalvoti, todėl užsinori ir pačios. Tepti suaugusiųjų laką yra nepatartina ir negalima nuplauti. O ir šiaip, mergaitės pradeda vis ankščiau domėtis kosmetikos priemonėmis. Pradeda prašyti savo mamų, kad joms būtų nulakuojami nagučiai. Todėl ir yra sukurti vandens pagrindu lakai. Vaikas galės sau dažyti nagučius, o jei nepatiks dizainas, tiesiog jį nusiplaus su vandeniu. Medžiagos yra nekenksmingos, jų sudedamosios dalys yra netoksiški dažai ir vanduo, bei akrilinis polimeras.

Kaina

Snails nagų lakas vaikams prasideda nuo 3 eurų ir 90 centų, o pats brangiausias produktas kainuoja 19 eurų ir 99 centus. Viskas priklauso nuo jūsų pasirinkimo. Galima įsigyti stipriklių, vieną laką arba visą rinkinį. Rinkiniai gali būti labai skirtingi, vienuose rinkiniuose yra 3 lakai, o kitame gali būti ir 6 lakai. Kuo didesnis rinkinys, tuo bus didesnė kaina. Tačiau perkant rinkinį, kaina būna geresnė, nei pirktumėte po atskirą produktą.

Related Posts