Telefono ekrano keitimas už gerą kainą 

Daugumai žmonių telefonas yra labai svarbus dalykas. Vieniems tai tik būdas palaikyti ryšį su šeima ir draugais, kitiems – darbas, nuotraukų albumas, laisvalaikio praleidimo būdas. Mes dažnai linkę saugoti mobilią įrangą, nes ne tik brangiai kainuoja jos remontas, bet ir negalime turėti transporto remonto metu. Kad ir kaip stengiamės to išvengti, daugumai žmonių telefonas išslysta iš rankų, krenta ant žemės, o pakėlus pamatysite, kad sugedo ekranas, ką daryti?

Palieskite stiklą ar ekraną?

Jei įvyks anksčiau aprašytas gedimas, problema iškils – užtenka tik pakeisti lietimui jautrų stiklą, ar reikia keisti visą ekraną? Pigiau bus pakeisti tik viršutinį stiklą, tačiau verta paminėti, kad kaina priklausys nuo telefono modelio ir gamintojo. Lyginant su kitų gamintojų mobiliaisiais telefonais, iPhone ekrano keitimas yra vienas brangiausių. Kartais dėl kokių nors priežasčių pažeistas jutiklinis ekranas negali būti atskirtas nuo viso ekrano, todėl net ir sudužus tik stiklui gali tekti pakeisti visą telefono ekraną. Taip pat galite suprasti, ar išdaužtas tik išorinis stiklas: tokiu atveju vidiniame ekrane nėra juodų ar spalvotų dėmių, šešėlių ar dryžių. Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriais atvejais jutiklinis ekranas gali būti nuimamas ir keičiamas, tačiau telefonas nebeatitinka gamintojo reikalavimų ir gamintojo garantija nebegalios.

Originalus stiklas ar kopija?

Nepamirškite, kad reikia rinktis atsakingai, nes jei telefonas iškris ant žemės jį vėl reikės taisyti, gal geriau investuoti daugiau? Norint nuspręsti, ar remontui naudoti originalų ar neoriginalų stiklą ar ekranus, pirmiausia reikia atsiminti, kad kokybė skiriasi. Neoriginalių ekranų gamyba neatitinka gamintojo nustatytų kokybės parametrų, todėl šių ekranų lytėjimo charakteristikos yra prastos, be to, šie ekranai gali labiau subraižyti, įtrūkti, skilti. Pasirinkę originalų stiklą, būsite tikri, kad išlaikysite savo telefono specifikacijas, atsparias drėgmei, atsparus dulkėms ir kt.  Jei telefono ekranas pažeistas, nebandykite jo taisyti ar pakeisti patys. Dėl šios priežasties yra ekspertų, kurie turi visą programinę įrangą ir techninių žinių bazę, reikalingą mobiliųjų telefonų taisymui. Verta atkreipti dėmesį, kad prieš grąžindami telefoną remontui, būtinai pasidomėkite atsiliepimais apie remonto vietą internete – įsitikinsite, kad telefonas buvo perduotas patikimam asmeniui.

Telefono ekrano keitimas

Related Posts