Taro kortos ar Lenorman kortos, kaip pasirinkti?

Ar jums pažįstama situacija, kuomet panorote įsigyti kortas, pradėjote žvalgytis parduotuvėse ir pajutote, kad sunku pasirinkti: Taro kortos ar Lenormand kortos?

Be abejo ir Taro kortos ir Lenormand kortos būna įvairios kokybės, taip pat skirtingų leidimų ir leidyklų kortos atrodo truputį skirtingai, vienos gražesnės, su labiau išsiskiriančiais piešinėliais ir simboliais, kitos – sudėtingos, pradedančiajam nesuprantamos, o reikalingi ir informatyvūs simboliai – užslėpti.

Prieš įsigydami kortas atsakykite sau ar norite su kortomis atlikti detalesnius ir sudėtingesnius dėstymus, o kartu gauti išsamesnius atsakymus, kortų patarimus ir įžvalgas. O gal jums svarbu greitai ir lengvai gauti atsakymus, per daug nesigilinant į situacijų esmę?

Jei esate pasiryžęs gilintis į būrimo sistemą, pasimokyti ir gebėti detaliai aiškinti kortų siunčiamą informaciją – jums tiks Taro kortos, kurios ne tik visa tai suteiks, tačiau pasitarnaus jums kaip dvasinio tobulėjimo įrankis, pasaulio pažinimo bei žmonių santykių analizės instrumentas.

Jei norite lengvumo, paprastumo ir jums svarbu gebėti bent kažkiek žvilgtelėti į ateitį, išsiaiškinti paprasčiausius dalykus ir teisingai apsispręsti – pradžiai tiks Lenormand kortos.

Žinoma, klausite su kuriomis kortomis dirbti yra įdomiau, kurios duoda teisingesnius atsakymus, kurios jums tiks arba ne? Paprasto atsakymo į šiuos klausimus nėra, tačiau ir Taro kortos, o taip pat ir Lenormand kortos tikrai visuomet parodo teisingus atsakymus. Jos veikia per mūsų pasąmonę, atsakymus gauname iš visos žmonijos informacinio lauko, ir kortos yra tik įrankis į jį įeiti ir gauti norimus atsakymus. Atsakymai visada yra teisingi, o štai mūsų interpretacija – nebūtinai.

Būtent tam žmonės mokosi būrimo pagrindų, mokosi pažinti kortas, suprasti jų ryšį su gyvenimiškomis situacijomis, mokosi neutraliai pažvelgti į tai kas vyksta žmogaus gyvenime, kokios jame veikia jėgos, kas daro įtaką, kur link vystosi įvykiai.

Nežinodami kaip išsirinkti kortas, pabandykite pajausti atsakymus savo viduje:

  • Žiūrėkite į kortų paveikslėlius ir klausykite savęs, kaip jums jie rezonuoja viduje.
  • Įsižiūrėkite, pajauskite ką jums sako Taro kortos.
  • Peržvelkite, sulaukite kokį atsakymą ir pojūtį jums siunčia Lenormand kortos.
  • Neatidėliokite noro išmokti burti, išsirinkite kortų kaladę ir pabandykite su ja „susidraugauti“, peržiūrėkite kortas, pajuskite kokios kyla asociacijos.
  • Mintyse ar garsiai užduokite kortoms klausimą, tuomet išmaišę užverstą kaladę, ištraukite kortą, atverskite ją ir bandykite gauti atsakymą.

Ir Taro kortos, ir Lenormand kortos yra puikus būrimo ir ateities nuskaitymo įrankis, tam kad atsirinktumėte kuris įrankis jums tinka labiausiai, tiesiog išbandykite jį.

 

Related Posts