Sveikuoliški desertai. Malonumas ir nauda.

sveikuoliški desertai

Jūs turite vieną naują pakvietimą draugauti: sveikuoliški desertai – patvirtinti?

Kvepianti saldi karamelė, traškus šokoladinio batonėlio vidus ir nenumaldomas noras paragauti kąsnelį čia ir dabar. O paragavę, negalėsite sustoti… Bet kažkas vis sustabdo Jus nuo veiksmo. Kas? Mintys apie kalorijų skaičių, suvokimas, jog skanėstas kupinas cukraus, priedų ir kitų „gėrių”? O kur pasižadėjimas vengti miltų?

Na, gerai, šiandien ir vėl grįšiu prie daržovių. Bet ar tikrai verta atsisakyti tokio malonumo? Išeitis yra. Jeigu Jūs nenorite pakenkti sveikatai, priaugti nereikalingų kilogramų, suvartoti dar keletą šaukštų naudos neturinčio balto cukraus ir dar daugiau miltų, Jums į draugus prašosi sveikuoliški desertai. Jie nori tapti ištikimais draugais, kurie palepins Jus po sunkios darbo dienos, lietingą rudens vakarą arba puikiai tiks prie kavos.

sveikuoliški desertai

Kokios naujų draugų stiprybės?

Jie prilygsta populiariems skanėstams, o daug kam yra net žymiai skanesni. Sveikuoliški desertai, tai galimybė mėgautis saldumynais be jokios sąžinės graužaties. Pajauskite ne tik skonį, kvapą, tekstūrą, bet ir maisto dvasią. Ką šie sveikuoliški desertai nori Jums pasakyti, kokias emocijas ir nuotaikas sukelti? Įsiklausykite – valgykite sąmoningai, mėgaudamiesi kiekvienu kąsneliu, o jų tikrai gali būti daug. Jūs turite galimybę rinktis, kokį desertą ragausite šiandien. Pripažinsime, kartais pasirinkimas būna labai nelengvas, todėl ant stalo puikuojasi ir veganiški (be pieno produktų) ir vegetariški (be kiaušinių), ir žaliavalgiški (raw) sveikuoliški desertai. Močiutė pasakytų – vaikelį, tai ką gi tu valgysi, jeigu nėra pieno, kiaušinių, miltų? Ne tik valgysiu, bet ir naudos daug gausiu: ekologiškas agavų sirupas, nerafinuotas kokosų aliejus, avietės, braškės – tiek ir dar daugiau meilės turi Uogiukas raw, kurį su malonumu valgo ir vaikai. Mums rūpi Jūsų sveikata, savijauta, bet taip pat ir geras laikas, praleistas mėgaujantis geru maistu. Mes tikime ir žinome, jog sveikuoliški desertai gali būti skanūs iki mėnulio ir atgal be jokio pridėtinio cukraus, dažiklių, miltų. Norite įsitikinti ir Jūs? Sveikuoliški desertai jau kvepia Jums. O gal naminės sveikos Nutellos? Ekologiški lazdynų riešutai, datulės ir dar keletas sveikų ingredientų ir laimės pilnas stiklainis. Keliaujam į sveikuoliškų desertų karalystę kartu?

Paruošė Sabina Kemerienė

Patalpino Sesupe.lt komanda

Related Posts