Gali būti sunku priimti sveikus sprendimus, kai kalbama apie tai, ką geriame. Juk yra tiek daug pasirinkimų, kad sunku išsirinkti, kuris iš jų yra tinkamiausias jūsų organizmui. Gazuoti, cukraus prisotinti gėrimai toli gražu nėra pats geriausias pasirinkimas. Tad šiandien pasidalinsime mėgstamiausiais gėrimais, kurie yra naudingi sveikatai.

Šaltalankių sultys

Šaltalankių sultys yra puikus pasirinkimas, jei norite sustiprinti imuninę sistemą ir palaikyti optimalią sveikatą. Šios sultys gaminamos iš Lietuvoje augančio krūmo uogų ir jau daugelį amžių naudojamos tradicinėje medicinoje. Sultyse yra daug antioksidantų, vitaminų A ir C, mineralų, tokių kaip magnis, kalcis, geležis ir cinkas, taip pat omega-3 riebalų rūgščių. Visos šios maistinės medžiagos kartu padeda mažinti organizmo uždegimus, skatina ląstelių regeneraciją ir atstatymą, stiprina imuninę sistemą ir gerina bendrą sveikatą bei savijautą. Galite rinktis sultis su įvairiais priedais, pavyzdžiui obuolių sultimis, imbieru ir kitas sveikas alternatyvas.

Kava

Kava yra dar vienas sveikas gėrimas, kuris gali padėti palaikyti bendrą sveikatą. Nors kavoje yra kofeino (kurio kai kurie žmonės gali norėti vengti), joje taip pat yra antioksidantų, kurie gali padėti apsaugoti ląsteles nuo laisvųjų radikalų daromos žalos organizmui. Taip pat įrodyta, kad kava turi daug kitų privalumų. Vieni iš jų yra tai, jog didina energijos lygį, gerina proto aiškumą ir susikaupimą, mažina tam tikrų ligų, pavyzdžiui, Parkinsono ar Alzheimerio ligos, riziką, taip pat padeda mažinti svorį, jei derinama su sveikos mitybos planu. Tik nepamirškite nepersistengti – per didelis kofeino kiekis gali sukelti neigiamą šalutinį poveikį, pavyzdžiui, galvos skausmą ar nerimą

Mineralinis vanduo su priedais

Jei ieškote ko nors gaivinančio, bet nenorite nuolat gerti paprasto vandens, mineralinis vanduo su citrina, uogomis ar medumi gali būti puiki alternatyva. Mineraliniame vandenyje yra daug svarbių ų medžiagų, reikalingų optimaliai organizmo sveikatai, įskaitant kalį, kalcį, magnį ir cinką. Į mineralinį vandenį pridėjus natūralių skonių, jį gali būti daug maloniau gerti. Be to, į vandenį įmaišę medaus gausite papildomą antioksidantų dozę ir kitų naudingų maistinių medžiagų.

Venkite nenatūralaus cukraus

Nors daugelyje gėrimų yra pridėtinio cukraus, svarbu žinoti apie pridėtus dirbtinius saldiklius. Jie gali turėti neigiamą poveikį jūsų sveikatai, todėl jų reikėtų vengti. Geriausia rinktis natūralius produktus, pavyzdžiui, medų, stevia ar kitas alternatyvas.

Related Posts