Sveikinimai su gimtadieniu. Kaip neprašauti?

Patarimai kaip sukurti kokybišką sveikinimą su gimtadieniu

Nors gimtadienis yra tik kartą per metus, o jubiliejai – kas 5 metus, juos būtina paminėti, taip parodant svarbiam žmogui dėmesį. Dažnai sulaukiame klausimų kaip: kokius sveikinimo žodžius parinkti savo tėvams, antrajai pusei ar broliui, sesei? Internete galima rasti daugybę sveikinimų, užtenka į paieškos sistemą įvesti sveikinimai su gimtadieniu ir pamatysite krūvas skirtingų rezultatų. Nepaisant to, jog kai kurie sveikinimus talpinantys portalai užima aukštas pozicijas paieškoje, tai negarantuoja, jog sveikinimai yra nenuvalkioti ir kokybiški. Svarbu, jog jie būtų laiku atnaujinami, ar bent jau papildomi. Sutikite, nėra smagu kiekvienais metais girdėti jau atmintinai išmoktas sveikinimo eilutes. Atsirinkti Jums tinkantį portalą reikės šiek tiek laiko, na o mes sesupe.lt administracija naudojamės sententicjos.lt puslapiu, tačiau vis tiek šiek tiek redaguojame sveikinimus pagal savo žmogų.

Kruopščiai apgalvokite sveikinimo žodžius

  • Rekomenduojame bent keletą kartų perskaityti patikusį sveikinimą ir jį pasirašyti ant popieriaus lapo. Tuomet garsiai perskaityti prieš aplinkinius ar save patį, padarant audio įrašą. Šis būdas yra tarsi repeticija, kurią dar galite koreguoti ir tobulinti.
  • Atrinkite sveikinimus, kuriuose nebūtų įmanoma įžvelgti pašaipos ar kitų asmenį žeidžiančių žodžių. Gimimo dienos proga, net ir netyčia įžeidus žmogų, galima visai dienai sugadinti nuotaiką.
  • Atminkite, jog ne visiems galite pritaikyti tą patį sveikinimą. Žodžius patariame parinkti pagal žmogaus amžių, lytį bei ryšį su Jumis.Ko gero savaime suprantama,  Vyresnio amžiaus, bei jaunuoliams netiks tokie patys palinkėjimai.
  • Venkite banalių frazių. Jei jums tai gali atrodyti juokinga ir smagu, taip gali neatrodyti gimtadienio šventės kaltininkui.
  • Taip pat patariame vengti per ilgų eilėraščių, nebent esate įsitikinę, jog žmogui kuriam norite skirti šiuos žodžius jie patiks.
  • Jei nesate iškalbus žmogus, užteks ir trumpo gimtadienio sveikinimo. Šioje situacijoje nereikia perlipti per save, nes žodžiai neatrodys natūralūs. Geriau sakyti trumpęsnę kalbą, tačiau iš širdies.

Pagal gimtadienio sveikinimą parinkite ir dovaną

Tai vienas iš būdų kaip palengvinti sveikinimą. Įsivaizduokite, jog turite brolį, kuris yra sportininkas. Puikus palinkėjimas būtų sveikatos ir ištvermės, o dovana gali būti kokia nors aktyvaus laisvalaikio pramoga, maisto papildai ar sporto inventorius.

Tai yra tik vienas iš pavyzdžių, kiekvienam žmogui negalime pritaikyti tų pačių standartų. Svarbu atlikite namų darbus perskaitydami šį tekstą ir susidėliokite mintis. Nepasilikite sveikinimo kūrimo paskutinei minutei, kadangi tai yra kūrybinis procesas, kurio skubinti nevalia.

Related Posts