Kruopščiai apgalvokite sveikinimo žodžius
- Rekomenduojame bent keletą kartų perskaityti patikusį sveikinimą ir jį pasirašyti ant popieriaus lapo. Tuomet garsiai perskaityti prieš aplinkinius ar save patį, padarant audio įrašą. Šis būdas yra tarsi repeticija, kurią dar galite koreguoti ir tobulinti.
- Atrinkite sveikinimus, kuriuose nebūtų įmanoma įžvelgti pašaipos ar kitų asmenį žeidžiančių žodžių. Gimimo dienos proga, net ir netyčia įžeidus žmogų, galima visai dienai sugadinti nuotaiką.
- Atminkite, jog ne visiems galite pritaikyti tą patį sveikinimą. Žodžius patariame parinkti pagal žmogaus amžių, lytį bei ryšį su Jumis.Ko gero savaime suprantama, Vyresnio amžiaus, bei jaunuoliams netiks tokie patys palinkėjimai.
- Venkite banalių frazių. Jei jums tai gali atrodyti juokinga ir smagu, taip gali neatrodyti gimtadienio šventės kaltininkui.
- Taip pat patariame vengti per ilgų eilėraščių, nebent esate įsitikinę, jog žmogui kuriam norite skirti šiuos žodžius jie patiks.
- Jei nesate iškalbus žmogus, užteks ir trumpo gimtadienio sveikinimo. Šioje situacijoje nereikia perlipti per save, nes žodžiai neatrodys natūralūs. Geriau sakyti trumpęsnę kalbą, tačiau iš širdies.
Pagal gimtadienio sveikinimą parinkite ir dovaną
Tai vienas iš būdų kaip palengvinti sveikinimą. Įsivaizduokite, jog turite brolį, kuris yra sportininkas. Puikus palinkėjimas būtų sveikatos ir ištvermės, o dovana gali būti kokia nors aktyvaus laisvalaikio pramoga, maisto papildai ar sporto inventorius.
Tai yra tik vienas iš pavyzdžių, kiekvienam žmogui negalime pritaikyti tų pačių standartų. Svarbu atlikite namų darbus perskaitydami šį tekstą ir susidėliokite mintis. Nepasilikite sveikinimo kūrimo paskutinei minutei, kadangi tai yra kūrybinis procesas, kurio skubinti nevalia.