Stogo įrengimas, ką svarbu žinoti?

Stogo įrengimas, ką svarbu žinoti?

Jei paaiškėja, kad jūsų stogą reikės pakeisti, tai nereiškia, kad turėtumėte nedelsdami eiti į techninės įrangos parduotuvę nusipirkti čerpių. Prieš pradėdami visą procesą, vis tiek turite atsižvelgti į keletą veiksnių. Taip pat galite gauti konsultacijas jums rupimais klausimais https://stogulinija.lt/.

Pasirinkite tinkamą medžiagą. Vienas iš svarbiausių sprendimų yra jūsų stogo dangos medžiaga. Priimdami sprendimą dėl medžiagos, atsižvelkite į kiekvieno turimo gaminio išvaizdą, kainą ir tarnavimo laiką. Pavyzdžiui, nors asfaltinės čerpės yra vienas iš ekonomiškiausių variantų, jų eksploatavimo trukmė yra viena trumpiausių gyvenamųjų namų stogams. Kita vertus, betoninės arba metalinės čerpės paprastai tarnauja ilgiau ir paprastai yra geresnis pasirinkimas, jei norite ilgalaikės investicijos. Be tradicinių čerpių, pvz., asfalto, skalūnų ir šiferio, taip pat galite įsigyti gražių metalinių stogų, kurie imituoja kitų stogo dangų medžiagų išvaizdą, ir architektūrines čerpines, kurios pranašesnės už tradicinį asfaltą tiek savo savybėmis, tiek išvaizda. Nors kai kurios iš šių naujesnių medžiagų gali būti tris kartus didesnės nei standartinės 3 stulpelių asfalto čerpės, jos taip pat tarnaus ilgiau ir padidins jūsų namo patrauklumą, taigi ir perpardavimo vertę. Jei paskutinį kartą stogo dangą įrengėte prieš 20 metų, nenaudokite tos pačios medžiagos kaip anksčiau – pažiūrėkite ir į naujus stogo tipus.

Atidžiai apsvarstykite kiekvieną variantą ir pagalvokite apie kiekvieno privalumus ir trūkumus. Jei nesate tikri, kokia medžiaga geriausiai tiktų jūsų namams, pasamdykite ekspertą, kuris apžiūrėtų jūsų stogą ir išsiaiškintų, kokios medžiagos būtų geriausia investicija jūsų namui. Kadangi antrasis čerpų sluoksnis suteiks jūsų stogui šiek tiek daugiau apkrovos, prieš montuojant naujas čerpas rekomenduojama nulupti senąjį sluoksnį. Jei trūksta laiko ar pinigų, galite juos uždėti ant pradinio sluoksnio. Tačiau jei senos čerpės vingiuoja arba stogas nelygus, labai rekomenduojama nuimti pradinį sluoksnį. Tai taip pat gera idėja, jei gyvenate regione, kuriame pučia stiprūs vėjai.

Related Posts