Skolų pirkimas  – pagrindinis rūpestis

skolos isieskojimas

Skolų pirkimas  – pagrindinis rūpestis, kurį mielais iš Jūsų perims skolų išieškojimo įmonė

Atrodo, kad viską galime šiais laikais nupirkti. Gal tik daugelis pasiskundžia, kad tai negalioja sveikatai, gyvenimo trukmei ar kitiems abstraktesniems dalykams. Bet ar žinojote, kad egzistuoja ir skolų pirkimas? Taip, taip, gerai perskaitėte – visos skolos gali būti nuperkamos. Jų vertė yra individuali ir nustatoma visada atskirai bendradarbiaujant su skolas išieškančia įmone ir skolininką turinčiu asmeniu ar įmone. Visa tai atrodo paprastai ir visos skolos gali būti perimtos reikalavimo teise arba sudarius skolų išieškojimo paslaugų teikimo sutartį su klientu, kuris yra atstovaujamas ikiteisminiame ir teisminiame skolų išieškojime. Pirmuoju būdu yra siekiama užtikrinti skolų grąžinimą ne teismo tvarka. Toks metodas yra palankiausias kreditoriui atgauti savo lėšas iš skolininko. Ikiteisminis skolų išieškojimas leidžia kreditoriui išvengti bylinėjimosi išlaidų. Jas dažniausiai sudaro žyminio mokesčio, išlaidų už atstovavimą teisme ir kitos išlaidos. Skolininkas turi žinoti, kad ikiteisminio proceso metu visada susisiekiama su skolininkais visais galimais būdais. Tai gali būti padaryta tiek SMS žinute, skambučiu, el. paštu arba įprastu paštu. Šiais metodais yra stengiamasi išsiaiškinti, kokios yra skolos nemokėjimo priežastys. Skolos išieškojimo įmonė su skolininku veda derybas. Individualiai yra sudaromi skolos mokėjimo grafikai bei priežiūra iki prievolės įvykdymo.

 

Teisminis skolų išieškojimas jau gresia tuomet, kai tik skolos negali būti išieškomos ikiteismine tvarka. Tada reikia pereiti prie teisminio išieškojimo, t. y. kai ikiteisminio išieškojimo būdai nedavė laukiamų rezultatų, skolą turintis asmuo ilgą laiką vengia įsipareigojimų grąžinti įsiskolinimą, taip pat net nesistengia bendradarbiauti ar atitinkamai vesti derybų dėl skolos grąžinimo grafikų. Toks skolų išieškojimo būdas yra vykdomas keliais variantais. Tai: teismo įsakymo išdavimas, dokumentinio proceso tvarka ir ginčo teisenos tvarka. Gavus vykdomąjį dokumentą dėl skolos priteisimo jis yra pateikiamas antstoliui.

 

Jei dar kyla klausimų, ar skolų pirkimas gali Jums, skolą turinčinčiai įmonei, turėti naudos, tai skolą perkanti įmonė įvertins Jūsų finansinę padėtį ir galės nupirkti Jūsų skolą ir kartu perimti visą riziką, susijusią su skolininku. Pagrindinė nauda skolos pardavėjui yra ilgo skolos išieškojimo proceso išvengimas, nes pagreitėja pinigų srautai Jūsų įmonės sąskaitose.

Related Posts