Rankinukų tendencijos – kas dabar madoje?

Rankinukas – moteriškas aksesuaras, be kurio moterys jau daug metų neišeina iš namų. Kaip dauguma vyrų pasakytų, juose telpa pusė moters gyvenimo. Jame galima rasti piniginę, raktus, kosmetikos priežiūros mini rinkinuką, kvepalus, higienos priemones, užrašų knygelę, rašiklį ir daug kitų vienokių ar kitokių daiktų, be kurių moterys neapsieina kasdien.

Nuo seno visų moterų labai vertinami odiniai rankinukai, nes jie ilgaamžiški, bei labai gerai atrodo. Pamačius kitą moterį su odiniu rankinuku, visos mes galime spręsti apie jo kainą bei kokybę. Na, žinoma odinis rankinukas atsieina daugiau, nei dirbtinės odos rankinukas, todėl visi labai vertina ir žavisi odiniais gaminiais iš natūralios odos.

Rankinės, kaip ir kiti aksesuarai turi savo madas. Vienais metais, visi pakvaišę dėl didelių masyvių ir tinkančių eiti į parduotuvę apsipirkti rankinių, kai tuo tarpu kitais metais visi pereina prie mažyčių ir tik piniginę bei raktus talpinančių rankinių ir visiems tarsi visko joje užtenka. Mados, kaip ir viskas pasaulyje greitai keičiasi ir nenustoja mūsų stebinti.

2022 metų rankinių madų topuose: moteriškos – klasikinės rankinės, dažniausiai pastelinių spalvų arba priešingai raštuotų raštų, kurie atrodo išskirtinai. Į madą taip pat sugrįžta Pusmėnulio formos rankinės, kurios labai patogios ir gali būti naudojamos, tiek laisvalaikiu tiek ir į šventę ar į miestą pasipuošti, na o svarbiausia jos talpios ir ši jų savybė, man labiausiai priimtina, manau, kad ir kitoms moterims. Šiais metais taip pat labai populiaru 1990 metų stiliaus rankinė, kurios nedidelės ir nešiojamos po pažastimi, tačiau savo paprastumu ir funkcionalumu, pavergusios moterims jau daug metų.

Mada yra mada, ar sekti ja ir ar vadovautis visais jos patarimais, spręsti Jums. Tačiau vieną ką galiu pasakyti, kad ir ką Jūs pasirinksite, rinkitės atsakingai ir vadovaukitės tvariąja mada, nes ji yra ilgaamžiška, labiau klasikinė, tačiau išliekanti madinga net kelis metus. Odinis natūralios odos rankinukas, Jums tarnaus ilgiau, nei dirbtinės odos, todėl rekomenduoju visus labiau atsižvelgti į tvarios mados naudojimą savo kasdieniniame garderobe.

Related Posts