Pristatome vaikų žaidimų kambarį – Mažųjų karalystė

Vasaros sezono metu daugybė vaikų laiką leidžia užmiestyje, pajūryje, su tėvais keliauja tiek užsienyje, tiek šalies viduje. Šiltas oras savaime skatina pramogauti lauke. Pats Vilnius ir šalia jo esančios teritorijos yra turtingos įvairiais gamtos objektais, mieste ir aplink įsikūrę įvairių lauko pramogų. Vis tik, pasibaigus vasarai, tiek mažiesiems, tiek jų tėvams baigiasi atostogos, prasideda mokslo metai, visi grįžta į miestą. Trumpėjanti diena, vėstantys, drėgnesni orai riboja galimybes būti gryname ore, skatina ieškoti alternatyvų vaikų laisvalaikiui.

Viena iš galimų išeičių yra žaidimų kambariai. Vilniuje jų įsikūrę nemažai, praktiškai kiekviename mikrorajone galima rasti po kambarį. Atskiri kambariai skiriasi savo turimais atrakcionais, žaislais, siūlomomis paslaugomis, tačiau visi jie pirmiausia yra orientuoti suteikti kuo daugiau pramogų, išskirtinių, naujų patirčių bei įsimintinų akimirkų vaikams.

Puikus tokios vietos pavyzdys yra vaikų žaidimų kambarys “Mažųjų karalystė“, įsikūręs netoli senamiesčio prekybos centre CUP. Čia mažieji ras jaukią, išskirtinio stiliaus aplinką ir, svarbiausia, saugią žaidimų aikštelę su dideliu pramogų pasirinkimu. Kambaryje vaikų laukia batutas, 2 kamuoliukų baseinai, dvejos sūpynės, keturios čiuožyklos, elektrinės mašinos, žaidimų konsolės ir dar daugiau. Be visų įrenginių bei žaislų, kambaryje taip pat organizuojami edukaciniai užsiėmimai, pramogos su aktoriais, įkūnijančiais įvairius vaikų mėgstamus personažus. Neužmiršti čia liks ir vaikų tėveliai. Jiems taip pat yra skirta erdvė, kurioje galima jaukiai pabūti, kol mažyliai išdykauja, užsisakyti maisto, gėrimų.

“Mažųjų karalystėje“ galima ne tik smagiai leisti laiką. Tai taip pat yra puiki vieta švęsti vaikų gimtadienius, Krikštynas, kitas šeimos šventes. Žaidimų kambario darbuotojai prisiima visus su švenčių organizavimu susijusius darbus, erdvės, dekoracijų paruošimą, maisto, balionų užsakymą, fotografu šventės akimirkoms įamžinti, pačio renginio programa. Tai puiki vieta be rūpesčių kurti šiltą patirtį, smagius prisiminimus. Priklausomai nuo šventės dalyvių skaičiaus, galima rinktis vieną iš dviejų žaidimų erdvių, arba, esant gausesniam dalyvių skaičiui, galima jas apjungti į bendrą erdvę. Žaidimų kambario personalas yra atidus šventės reikalavimams bei turi sukaupęs nemažai patirties jų organizavime.

Dar vienas unikalus “Mažųjų karalystės“ aspektas yra dienos stovyklų organizavimas vasaros metu. Tai puiki galimybė užmegzti vaikams naujas draugystes, smagiai praleisti laiką ir išbandyti netradicinius, ugdymo, lavinimo metodus, atrasti ir susipažinti su daugybe skirtingų sričių, išbandyti naujus užsiėmimus. Itin patogu tai, jog programos veiklos vyksta čia pat, Vilniuje, todėl nereikia rūpintis, kaip įdomiai ir turiningai užimti vaikus jų atostogų metu be didelių kelionių ar išlaidų.

Related Posts