Poly gelis – išsigelbėjimas norint turėti stulbinančius nagus

Gaila, tačiau ne visos moterys yra apdovanotos gražiais nagais. Kai kurioms nepasisekė su forma, o kai kurioms nagai negali būti ilgesni nei keli milimetrai, nes jie labai greitai lūžinėja. Tačiau net tokioms bėdoms išspręsti yra ne vienas variantas. Vienas geriausių būdų yra poly gelis, kuris leidžia suformuoti norimo ilgio ir formos nagą, kuris yra tvirtas ir sveikas gali išlikti iki kitos paskirtos manikiūro dienos. Tad, kuo jis dar yra ypatingas, daugiau papasakosime šiame straipsnyje.

Kaip teisingai naudoti poly gelį?

Jeigu yra žinoma kaip naudoti poly gelį, su juo darbas bus visiškai nesudėtingas. Taigi, pateikiame kelis žingsnius, kuriais vadovaudamiesi galite pasiekti labai gerų rezultatų:

  • Trys pagrindiniai žingsniai yra išspausti, nupjauti ir uždėti. Taigi reikiamą gelio kiekį reikia išspausti iš tūbelės, specialiu įrankių išspaustą kiekį reikėtų nupjauti ir jį uždėti ant nago.
  • Teptuku, kuriuo bus formuojamas nagas reikėtų sudrėkinti specialiu skysčiu. Geriausia pasirinkti neilgą, tvirtą, keturkampį teptuką.
  • Suformuotus nagus dėti į lempą ir joje laikyti apie 30 – 40 sek.

Štai keli paprasti žingsniai, kurie leis pasiekti geriausią rezultatą. Aišku, nereikėtų pamiršti, kad naudojamos priemonės turėtų būti aukščiausios kokybės, kad galutinis variantas būtų iš tiesų geras.

Kokie gali būti poly gelio privalumai?

Tie, kas naudoja šį gelį, gali išskirti nemažai jo privalumų:

  • Yra universali medžiaga, kurią gali naudoti tiek pradedantieji meistrai, tiek profesionalai.
  • Jį naudoti patogu, nes jis greitai nedžiūsta, todėl galima neskubėti formuojant nago formą, poly gelis taip pat nepalieka jokių nutekėjimo žymių.
  • Naudojant šį geli galima būti tikriems, kad jis nesukels jokių dulkių.
  • Poly gelis pasižymi tvirtumu ir yra tvirtesnis už kietąjį gelį.

Kodėl su poly geliu dirbti patogu?

Ši priemonė yra gan universali, nes kaip dirbti su ja, gali pasirinkti kiekvienas meistras individualiai. Tad jie gali rinktis gelį formuoti su specialiomis nago formelėmis, kurios gali būti popierinės, standartinių arba viršutinių tipsų. Taip pat su šia medžiaga galima dirbti ir nenaudojant jokių papildomų priemonių. Tad kiekvienas specialistas gali atrasti sau patogų būdą, nes vienos taisyklės, kaip jis turėtų būti naudojamas, nėra. Jis patogu ir dėl to, kad medžiaga jau yra paruošta specialiose tūbelėse, todėl jos papildomai nereikia maišyti su kitomis priemonėmis, kad būtų gauta speciali medžiaga. Ją tereikia išspausti ir iš karto tepti ant nago. Plačiau skaitykite čia.

 

Related Posts