Patarimai laimingesniam ir sveikesniam augintiniui”

Kai kalbame apie savo augintinius, visi norime jiems geriausio. Jie yra ne tik gyvūnai, bet ir šeima. Kaip ir bet kuris šeimos narys, jų laimė ir sveikata yra mūsų svarbiausi prioritetai. Laimei, gyvūnų augintinių priežiūros rinkoje atsirado naujoviškų produktų, kurie gali gerokai pagerinti mūsų pūkuotų draugų gyvenimo kokybę. Pateikiame penkis gyvenimą keičiančius produktus, kurie, kartu su keliais naudingais patarimais, gali labai pagerinti jūsų ir jūsų augintinio gyvenimą.

Automatiniai naminių gyvūnėlių šėryklėlių mechanizmai

Tvarkyti savo augintinio mitybą gali būti sudėtinga, ypač turint įtemptą dienotvarkę. Automatinės gyvūnų augintinių šėryklėlės keičia žaidimo taisykles, nes užtikrina, kad jūsų augintinis kiekvieną kartą laiku gautų reikiamą maisto kiekį. Šiuos prietaisus galima užprogramuoti daugkartiniam šėrimui per dieną, o tai puikiai tinka augintiniams, turintiems specialių mitybos poreikių arba besilaikantiems svorio reguliavimo plano.

Patarimas: Pradėkite naudoti automatinį šėryklėlę kartu su įprastu šėrimo režimu. Tai padės jūsų augintiniui susieti maitintuvą su valgymo laiku ir sumažins nerimą ar sumišimą.

Vandens fontanėliai

Gyvūnams augintiniams labai svarbus drėkinimas, tačiau sustingęs, negazuotas vanduo kai kuriuos augintinius gali atstumti. Vandens fontanėliai skatina augintinius gerti daugiau, nes dėl nuolatinės cirkuliacijos gaunamas šviežio skonio, deguonimi prisotintas vanduo, kuriam daugelis augintinių neatsispiria.

Patarimas: fontanėlį pradėkite naudoti palaipsniui, pastatydami jį šalia įprasto vandens dubenėlio. Kai pastebėsite, kad augintinis nuolat geria iš fontano, galite pašalinti senąjį dubenėlį.

Interaktyvūs žaislai ir dėlionės šėryklėlės

Protinė stimuliacija yra tokia pat svarbi kaip ir fizinė mankšta. Interaktyvūs žaislai ir galvosūkių maitintuvai gali sudominti jūsų augintinį, sumažinti nuobodulį ir net padėti išspręsti elgesio problemas, kylančias dėl protinės stimuliacijos trūkumo. Šie gaminiai ypač naudingi augintiniams, kurie ilgą laiką paliekami vieni.

Patarimas: Norėdami sudominti savo augintinį, keiskite jo žaislus. Kas kelias dienas pateikdami vis kitą galvosūkį ar žaislą, galite palaikyti jaudulį.

GPS augintinių sekimo įrenginiai

Prie augintinio antkaklio galima pritvirtinti GPS augintinio sekimo įrenginį, kuris leidžia stebėti jo buvimo vietą per išmanųjį telefoną. Tai ypač keičia gyvenimą lauke auginamiems augintiniams arba tiems, kurie mėgsta pabėgti iš kiemo. Galite ne tik stebėti jų judėjimą, bet ir nustatyti saugias zonas ir būti įspėti, jei jie nuklysta per toli.

Patarimas: įsitikinkite, kad sekimo įrenginys yra patogus jūsų augintiniui ir kad prietaisas yra reguliariai įkraunamas. Susipažinkite su programėle ir funkcijomis, kad galėtumėte veiksmingai jomis naudotis nelaimės atveju.

Ortopedinės gyvūnų augintinių lovos

Ortopedinį gultą augintiniui būtina turėti, ypač vyresnio amžiaus augintiniams arba tiems, kurie serga artritu. Šie gultai sukurti taip, kad optimaliai palaikytų jūsų augintinio sąnarius, mažintų spaudimo taškus ir skatintų ramų miegą.

Patarimas: Ortopedinį gultą padėkite savo augintinio mėgstamiausioje poilsio vietoje. Jei jie nesiryžta juo naudotis, atsigulkite ant jo patys arba padėkite ant jo mėgstamų žaislų, kad paskatintumėte juos išbandyti.

Šių gaminių įtraukimas į savo augintinių priežiūros rutiną gali gerokai pagerinti jūsų augintinio gyvenimo kokybę ir sustiprinti jūsų ryšį su juo. Naudodamiesi pateiktais patarimais, kaip pristatyti šiuos naujus gaminius, užtikrinsite sklandų perėjimą ir padėsite savo augintiniui prisitaikyti prie naujų įtaisų ir priedų ir net jais mėgautis.

Svarbiausia, nepamirškite, kad nors gaminiai gali labai padėti prižiūrėti ir suteikti laimės jūsų augintiniui, niekas nepakeis meilės, dėmesio ir laiko, kurį praleidžiate su juo. Šie gyvenimą keičiantys produktai yra priemonės, padedančios jums užtikrinti geriausią įmanomą priežiūrą, todėl nuostabi augintinio tėvystės kelionė tampa dar malonesnė.

Patikimos prekės augintiniams – nuorodoje.

Related Posts