Patarimai, kurie padės išsirinkti sijoną

Patarimai, kurie padės išsirinkti sijoną

Artėjant vasaros sezonui kiekviena moteris nori atsinaujinti bent jau keletą drabužių ir į savo spintą įnešti šviežumo. Dažniausiai tokiam sezonui norisi laisvų, lengvų vasariškų drabužių. Vienas iš galimų variantų galėtų būti sijonas. Jis yra puikus drabužis, nes prie jo galima derinti įvairias palaidines ar megztukus, kuriuos keičiant galima sukurti įvairius stilius. Todėl būtent apie juos plačiau ir papasakosime. Pateiksime kelis patarimus, kurie leis tinkamai išsirinkti sijoną.

Svarbu matavimai

Viena iš didžiausių moterų daromų klaidų yra ta, kad sijonai yra renkamiesi tiksliai neišsimatavus reikiamų matmenų. Dažniausiai orientuojamasi į figūros tipą, ūgį ir kitus dalykus, tačiau matmenys yra nustumiami į šoną. Aišku, pagal savo ūgį, figūros tipą taip pat galima išsirinkti sijoną ir rasti tikrai neblogų variantų, bet jei norite, kad pasirinkimas būtų paprastesnis, reikia žinoti matmenis. Tad prieš įsigyjant sijoną reikėtų išsimatuoti:

  • Juosmens apimtį;
  • Klubų apimtį (reikėtų matuoti per plačiausią vietą);
  • Sijono ilgį, tai yra nuo liemens iki norimos vietos, kur turėtų baigtis sijonas.

Labai svarbu matuojantis dėvėti apatinius ir matuotis taip, kad juosta nebūtų per daug įtempta.

Reikėtų pagalvoti ir apie sijonų tipą

Turint skirtingas figūras, deja, ne visi sijonai gali tikti. Tad sijonų tipai gali būti skirtingi ir pagal juos galima rinktis tokį, kuri bus pats tinkamiausias:

  • Sijonai, kurie tinka plačių klubų savininkėms. Toks figūros tipas yra gana dažnas, todėl sijoną rasti nėra sudėtinga. Jeigu jis bus tinkamai pritaikytas, tai jo apačia sudarys tokį vaizdą, kad jūsų liemuo taps vizualiai plonesnis. Tad renkantis jį, visada atkreipkite dėmesį į sijono apačios plotį.
  • Sijonai aukštu liemeniu. Tokio tipo modeliai labiausiai tinka moterims, kurios turi obuolio kūno formą. Aukštas liemuo išryškins juosmenį, tuo pačiu paslėpdamas jūsų pilvuką.
  • Sijonai, turintys A formą. Tokie sijonai tinka geriausiai moterims, kurios turi trikampio formos figūrą.
  • Sijonai pieštuko formos. Jie labiausiai tinka moterims, kurios turi smėlio laikrodžio figūrą.

Kur galima juos įsigyti?

Sijonus rasti šiandien tikrai nėra problema, jų pasiūla yra labai didelė. Tikriausiai didesnė problema yra ta, kad ne visur būna didelis pasirinkimas ir daug variantų negalima rasti vienoje vietoje, todėl reikia aplankyti net kelias parduotuves. Kad sijoną išsirinkti nebūtų sunku ir galėtumėte rinktis iš gausaus asortimento vienoje vietoje, patogiausiai juos pirkti yra internetu. Tad jei norite rasti ilgų trumpų, plačių, gėlėtų ar dar kitokių sijonų, daugiau prekių rasite čia. Toks apsipirkimas gali duoti labai daug naudos, nes nereikės važinėti po parduotuves, gaišti laiko ir panašiai.

Related Posts