Moderniausias būdas šalinti nereikalingus plaukus – lazeris

Kiekviena moteris turbūt yra išbandžiusi ne vieną nereikalingų plaukų šalinimo būdą. Turbūt dažniausiai pasitaikantis būdas yra skusti peiliukais. Tačiau efektas yra labai trumpas, skusti kūno vietas dažniausiai reikia kasdien arba bent jau kas antrą dieną. O toks dažnas plaukelių šalinimas, neigiamai veikia odą, kuri ilgainiui tampa sausa, šerpetojanti, neretai tokiu būdu galima pasigauti infekciją. Kitas būdas šalinti plaukus yra depiliacija. Tai gan skausminga procedūra, ypač jautriose vietose, kuriai gali pasiryžti ne kiekvienas. Nors po jos, rezultatas yra ne toks trumpas, bet jei oda yra jautresnė, susidurti galima su įvairiais bėrimais ir tų vietų sausėjimų. Tad pats geriausias plaukų šalinimo būdas yra lazeriu. Jo pagalba plaukai pašalinami be skausmo ir oda nėra dirginama.

Kaip vyksta plaukų šalinimo procedūra?

Pirmiausia reikėtų paminėti, kad ši procedūra yra neskausminga ir ypač tinkanti tam, kas bijo skausmo. Kita vertus, ji naudinga ir tam, kieno oda linkusi į jautrumą, tai yra ją dažnai kamuoja įvairūs bėrimai, ji linkusi į sausumą ar šerpetojimą. Plaukų šalinimas lazeriu nesukels papildomų nepatogumų po procedūros ir komfortabiliai jausitės per ją. Tad proceso metu, lazerio galvutė yra liečiama prie odos, nuo kurios yra šalinami plaukai. Lazerio šviesa veikia plauko svogūnėlį, taip jį sušildant, kol galiausiai jis žūsta. Tokia procedūra kartojama tiek kartų, kol visų plaukų šaknys yra sunaikinamos. Šio proceso trukmė gali trukti iki valandos laiko. Žinoma, tai priklauso ir nuo vietų, kuriose šalinami nepageidaujami plaukeliai. Palyginus ši procedūra yra labai greita, po kurios nejuntamas joks šalutinis poveikis.

Kada tokia procedūra nerekomenduojama?

Rodos, kad plaukelių šalinimas gali būti atliekamas kiekvienai moteriai, kada ji to užsinori. Tačiau yra keletas išimčių, dėl kurių vertėtų, plaukelių šalinimą atidėti. Šios priežastys yra tokios:

  1. Jeigu yra sergama endokrininėmis ligomis, verčiau tokia procedūra nesinaudoti.
  2. Jei organizmas pasižymi kraujo krešėjimu.
  3. Jeigu moteris yra nėščia.
  4. Jei toje srityje, kur norima pašalinti nereikalingus plaukelius yra žaizda arba infekcija.
  5. Jeigu tuo metu yra vartojami medikamentai, kurie silpnina imunitetą.
  6. Jeigu yra piktybiniai odos susirgimai.

Turint bent vieną iš šių požymių, geriau atsisakyti šios procedūros ir saugoti savo sveikatą.

Pasiryžau atlikti šią procedūrą, ką svarbu žinoti?

Pirmiausia svarbu paminėti, kad šiai procedūrai verta pasiruošti. Pirmiausia reikėtų susirasti tinkamą kliniką ir užsirašyti į konsultaciją. Konsultacijos metu specialistas atsakys į visus rūpimus klausimus, ištirs ir apžiūrės odą ir duos kitus reikalingus patarimus. Taip pat reikėtų žinoti, kad likus maždaug nei mėnesiui iki paskirtos plaukų šalinimo procedūros, vietų, kuriose bus naikinami plaukai negalima depiliuoti. Be to, kurį laiką nereikėtų naudoti savaiminio įdegio kremo. O likus kelioms savaitėms iki plaukų naikinimo, nevertėtų mėgautis saulės voniomis ir apriboti lankymąsi soliariumuose.

Related Posts