Miesto medicinos centras – įvairių medicininių paslaugų teikėjai

Vilniuje esantis Miesto medicinos centras – tai vieta, kur net nemaloniausiais periodais yra malonu apsilankyti. Modernios patalpos, įranga, kvalifikuoti specialistai – viskas, ką galite čia atrasti ir dar daugiau. Miesto medicinos centras savo klientams siūlo daugybę paslaugų, kurias teikia tik šios srities profesionalai. Pati naujausia – medicinos psichologė, kuri konsultuoja įvairių priklausomybių atvejais. Kas yra laikoma priklausomybe ir kada reikėtų dėl jos kreiptis?

Miesto medicinos centro specialistė apie priklausomybes

Priklausomybių šiais laikais gali būti įvairių, tačiau vis dar ilgiausiai esančios ir labiausiai pasireiškiančios yra priklausomybės alkoholiui, tabakui ir narkotinėms medžiagoms. Miesto medicinos centras pateikia kelis aspektus, kurie padeda atpažinti, kad tau jau yra priklausomybė:

  • Nuolatinis troškimas vartoti alkoholį, tabaką ar narkotines medžiagas;
  • Savikontrolės neturėjimas;
  • Didėjanti tolerancija įvairioms medžiagoms – bėgant laikui reikia vis didesnių kiekių, kad būtų galima pasiekti norimą būseną;
  • Abstinencijos atsiradimas – sunkūs išgyvenimai nevartojant, fiziniai ir psichologiniai skausmai;
  • Nekreipimas dėmesio į sveikatai daromą žalą.

Miesto medicinos centras perspėja, kad dažnai žmonės turintys priklausomybę to nepripažįsta, tačiau daugiausiai tai pastebi ir pajaučia jo artimiausia aplinka. 

Kreiptis dėl priklausomybės rekomenduojama kuo anksčiau. Žinoma, tai padaryti nėra lengva, tačiau tai užtikrina ir greitesnį pasveikimą. Miesto medicinos centre dėl priklausomybių konsultuoja medicinos psichologė, kurios specializacija yra būtent tokia. Todėl tokia profesionali pagalba žmogui bus labai naudinga.

Kitos paslaugos Miesto medicinos centre

Dar viena plačiai išvystyta sritis, kurioje Miesto medicinos centras yra tikri profesionalai, yra odontologija. Čia specialistai teikia įvairias paslaugas nuo profilaktinių patikrinimų ir burnos higienos iki sudėtingų operacinių gydymų. 

Turbūt populiariausia odontologinė paslauga yra burnos higiena. Miesto medicinos centras atkreipia dėmesį, kad tai nėra tik estetinė procedūra, nors po jos dantų išvaizda ir pagerėja. Šios procedūros metu taip yra apžiūrimi dantys, pastebimi pokyčiai ir burnos higienistas gali pasiūlyti apsilankyti detalesnei apžiūrai. Taip pat burnos higiena padeda apsisaugoti nuo įvairių dantų ligų, kurias sukelia užsilikęs maistas ir besidauginančios bakterijos. 

Miesto medicinos centras taip pat siūlo ir tokias estetines procedūras kaip dantų balinimas, estetinis plombavimas bei kitos. 

Miesto medicinos centras: kaip užsiregistruoti paslaugoms?

Miesto medicinos centras registruotis siūlo net keliais būdais: internetu per jų svetainę, internetu per IPR sistemą arba telefonu. Jeigu tiksliai nežinote, kokia paslauga jums yra reikalinga – paskambinus telefonu galima pasikonsultuoti ir užsiregistruoti tinkamai procedūrai ar konsultacijai.

Related Posts