Masažinis pistoletas. Pravartus dalykas sportuojant.

masazuoklis

Top 4 priežastys kodėl verta naudoti masažinį pistoletą

Perkusinė terapija yra vienas iš naujausių sporto atradimų. Masažo pistoletas užtikrina greitą slėgio pliūpsnį į kūno audinius. Šis veiksmas padeda atpalaiduoti raumenų mazgus, kurie yra pagrindiniai nugaros ir pečių skausmai. Be to, jis gali pasiekti net gilesnius raumenų sluoksnius nei putų volelis ar žmogaus rankos.

Skirtingai nuo tradicinio masažo, mušamoji terapija desensibilizuoja jūsų skaudančio raumens sritį, kol impulsai prasiskverbia į tikslinę sritį. Tai sumažina nepakeliamą skausmą, kurį mes linkę patirti, kai terapeutas per daug spaudžia mūsų skaudančius raumenis. Tai tarsi mėgautis giliųjų audinių masažo pranašumais be skausmo. Kas to nenorėtų?

masazuoklis

Apsaugo nuo uždelsto raumenų skausmo

Uždelstas raumenų skausmas atsitinka, kai užsiimate fizine veikla, kuri įtempia jūsų raumenis, viršija jų įprastą ribą. Tai gali trukti 24–72 valandas po treniruotės.

Remiantis 2014 m. Klinikinių ir diagnostinių tyrimų žurnale paskelbtu tyrimu, vibracijos terapija „pagerina raumenų jėgą, galios vystymąsi ir kinestezės suvokimą“. Tai taip pat „efektyviai pagerina raumenų veiklą, kuri gali užkirsti kelią uždelstam raumenų skausmui“.

Nors vibracinė terapija ir mušamoji terapija yra dvi skirtingos gydymo formos (vibracijos terapija naudoja, žinoma, vibraciją; kadangi smūginė terapija apima ne tik vibraciją, bet ir smūgiuotus judesius), jų mechanizmai yra vienodi.

Vibracija sukelia motorinio mazgo veiklą, kuri blokuoja bet kokius raumenų pažeidimus, kuriuos sukelia ekscentriška treniruotė. Tai taip pat sumažina kūno skausmo suvokimą, sutrikdydama skausmo signalus, kuriuos smegenys siunčia į jūsų kūną. Perkusinės terapijos dėka jums nebereikia kentėti skausmo.

Pagerina lankstumą – raumenų masažuoklio pagalba

Tame pačiame tyrime paaiškinta, kad be skausmo mažinimo vibracija taip pat sinchronizuoja jūsų raumenų verpstes, o tai lemia geresnį judesių diapazoną. Kai raumenys taps lankstūs, jie nebus tokie linkę į sužalojimus ir skausmus kaip anksčiau. Jūsų lankstumas taip pat pagerins jūsų laikyseną ir pusiausvyrą.

Padidina kraujotaką – raumenų masažuoklis

Per didelis treniruočių krūvis sukelia stiprų raumenų skausmą – mes visi tai žinome. Bet ar žinojote, kad taip yra todėl, kad pieno rūgštis kaupiasi raumenyse, kai atliekate intensyvią treniruotę? Šį poveikį galima neutralizuoti didinant kraujotaką, o 2011 ir 2014 m. Paskelbtuose tyrimuose nurodoma, kad vibracijos terapija padeda padidinti kraujotaką. Sportuojant, kraujotakos padidėjimas sumažina raumenų įtampą ir uždegimą.

Greitai pašalina raumenų skausmą

Kadangi raumenų masažuoklis yra nešiojamas sporto įrankis, galite tiesiog mėgautis juo, kai tik norite. Sporto salėje iškart po treniruotės, nuošalyje per pertrauką arba namuose vėlai vakare-jis jums prieinama visą parą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įjungti, nukreipti į skaudamą vietą ir atsipalaiduoti. Perkusinė terapija jumis pasirūpins.

Jei anksčiau minėtos naudos dar nepakaktų, keli tyrimai atskleidžia, kad vibracijos terapija taip pat gali pagerinti suaugusiųjų raumenų jėgą, suaktyvinti kaulų formavimąsi, sustiprinti kaulų jėgą ir netgi sumažinti raumenų drebėjimą, kuris gali būti naudingas žmonėms, turintiems Parkinsono ligą.

Tai pagreitina raumenų, patyrusių traumą, ligą ar operaciją, reabilitacijos procesą. Masažo pistoletai taip pat laikomi naudingais nemigai, stresui mažinti. Tam padeda raumenų masažuoklis.

Patalpino sesupe.lt komanda

Related Posts