Lytinių lūpų korekcija: ką reikia apie tai žinoti?

Atrodo, kad koreguoti ar taisyti savo kūno vietas yra įprasta. Dažniausiai atliekama korekcija ten, kur pastebi aplinkiniai, tai yra nosies korekcija, lūpų putlinimas, krūtinės didinimas. Bet plastinės korekcijos atliekamos ir intymiose vietose, apie kurias žino tik pati moteris. Tai yra lytinių lūpų korekcija. Vargu ar dažnai pokalbiuose išgirsite diskutuojant šia tema, nes dažniausiai tai yra tabu. Nors apie šią paslaugą nėra plačiai šnekama, bet ji yra gan populiari moterų tarpe.

Kodėl gali prireikti lytinių lūpų korekcijos?

Dažniausiai, tokias korekcijas reikia atlikti moterims, kurios jau turėjo gimdymą arba buvo patirtos traumos. Tai yra dvi pagrindinės priežastys, kodėl moterys kreipiasi į specialistus. Kitos priežastys, kodėl gali prireikti šios procedūros gali būti įgimti dalykai arba natūralus senėjimo procesas. Tuomet moterys jaučiasi nekomfortabiliai, jaučiamas nepatogumas dėvint net ir pačius patogiausius drabužius, taip pat kyla bėdų kalbant apie lytinį gyvenimą.

Kas gali būti koreguojama?

Lytinių lūpų korekcija gali būti atlikta praktiškai kiekvienai moteriai, kuri yra nepatenkinta savo intymia vieta, nustatyto amžiaus limito nėra, taip pat ją galima atlikti moterims, kurios jau yra gimdžiusios arba ne. Operacijos metu galima koreguoti didžiąsias arba mažąsias lytines lūpas, klitorių, taip pat yra taisoma jų simetrija, koreguojama forma. Be to, ši procedūra leidžia panaikinti mažųjų lytinių lūpų perteklių, taip pat gali pakoreguoti netinkamą jų suaugimą po gimdymo. Lytinių didžiųjų lūpų korekcija gali būti atliekama persodinant riebalus ar juos nusiurbiant. Dažniausiai moterys renkasi koreguoti tiek didžiąsias, tiek mažąsias lytines lūpas. Tad jei jaučiate diskomfortą ir kitus nemalonius jausmus, galite drąsiai kreiptis į specialistus. Šiais laikais tai nebėra tabu ir jei yra problema, ją pravartu spręsti. Taip bus grįžtamą į įprastą gyvenimo ritmą be nemalonių pojūčių.

Moteriškų lytinių organų korekcijos

Rekomendacijos, kada ši procedūra yra reikalinga

Jei negalite nuspręsti ar tokia procedūra yra reikalinga, pateikiame kelias rekomendacijas:

  1. Yra matomas lytinių lūpų pasikeitimas po gimdymo ar patirtos traumos.
  2. Jeigu lytinių lūpų ilgis yra apie 2 cm normalioje būsenoje ir jas ištempus jos gali siekti iki 5 cm ilgio.
  3. Vizualiai jos atrodo labai didelės.
  4. Jeigu jos yra nelygios (nėra simetriškos).
  5. Jeigu yra pakitimai dėl fiziologinių pokyčių.

Būdai, kaip gali būti atliekamos lytinių lūpų korekcijos

Šiandien yra pasiektas aukštas technologijų lygis, todėl tokios procedūros gali būti atliekamos netgi keliais būdais:

  1. Lazeris. Ši technologija leidžia nesudėtingai pašalinti nereikalingą odos perteklių bei išskaidyti odos pigmentaciją ir ją padaryti šviesesnę.
  2. Injekcija. Šios procedūros metu yra naudojamos hialurono rūgštis. Jos pagalba galima suformuoti tinkamą lytinių lūpų formą, koreguoti apimtį.
  3. Chirurgija. Korekcija vyksta chirurginiu būdu, kuris leidžia koreguoti formą, suteikti simetriją, pašalinti odos perteklių ir kitus dalykus.

 

 

Related Posts