Kuriame Vilniaus rajone pirkti butą?

Vilnius yra didelis ir gražus miestas, kuriame kiekvienas rajonas turi kažką savito. Todėl norint pasirinkti patinkantį butą, labai svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, kuriame jis yra rajone.

Antakalnis

Antakalnis yra ne tik prestižinis, bet ir visiems gerai žinomas Vilniaus rajonas. Jame galima rasti visokių butų – tiek naujų, tiek senų. Todėl kiekvienas ras tą, kuris idealiai tiks tiek iš išvaizdos, tiek pagal kainą. Kadangi Antakalnis yra didelis rajonas, parduodamą butą jame rasti yra labai lengva.

Baltupiai

Baltupiai yra gražus ir tvarkingas rajonas, esantis netoli miesto centro. Šiame rajone taip pat dažnai galima rasti labai daug parduodamų butų, tad įsikurti šiame rajone yra labai lengva, reikia tik rasti patinkantį butą ir jį nusipirkti.

Fabijoniškės

Fabijoniškės daugelis iki šiol asocijuoja su senais sovietiniais namais, tačiau galima pastebėti, jog šis rajonas po truputį atsinaujina. Tie, kurie nori įsigyti pigesnį butą, turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad senesnės statybos namai neretai būna šiek tiek pigesni, nei nauji butai.

Justiniškės

Justiniškės taip pat nėra labiausiai atnaujintas rajonas, tačiau čia galima rasti ne tik pigesnių butų, bet ir sukurti jaukų ir gražų gyvenimą.

Karoliniškės

Karoliniškes garsina sovietiniai daugiabučiai, todėl tie, kurie nori įsikurti naujai įrengtame rajone, greičiausiai atmes šį variantą. Visgi jame butai gali kainuoti kiek pigiau.

Naujamiestis

Norintys gyventi moderniai, turėtų rinktis naujamiestį, kuris sužavės pastatų architektūra ir rajono stiliumi.

Naujininkai

Turbūt pripažinsite, kad naujininkai – nesaugiausias Vilniaus rajonas. Tad pagalvokite, ar tikrai norite į jį kraustytis.

Senamiestis

Nauji butai Vilniaus senamiestyje yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie žiūri į butą kaip į investiciją. Visgi reikia pripažinti, kad net ir perkant butą sau, o ne nuomai, nauji butai Vilniaus senamiestyje vis tiek bus nuostabus pasirinkimas.

Šnipiškės

Šnipiškes renkasi dažniausiai tie, kurie nori gyventi arti prekybos centrų ir miesto centro. Jei toks gyvenimas jus domina, įsikurkite šiame rajone.

Užupis

Užupis – unikalus Vilniaus rajonas, tinkantis menininkams.

Žirmūnai

Žirmūnuose rasite tiek senesnės statybos, tiek naujus namus, tad kiekvienas ras tai, kas jiems patiks.

Žvėrynas

Nors žvėrynas laikomas brangiu rajonu, jame galima rasti ir pigesnių butų.

 

Tai populiariausi Vilniaus rajonai, tačiau pirkdami butą pasidomėkite ir mažesniais, tačiau taip pat labai gražiais rajonais. Galbūt nepaminėtas rajonas jus sudomins.

Related Posts