Krūtų didinimas – pagalba atsikratyti nedidelės krūtinės komplekso

Krūtų didinimas – pagalba atsikratyti nedidelės krūtinės komplekso

Kiekviena moteris svajoja apie tobulą kūną. Vienoms jį lemta turėti, nes paveldėjo puikius genus, kitoms ne taip pasisekė, todėl jos turi kreiptis pagalbos į medikus. Viena iš populiariausių procedūrų, kurias atlieka moterys yra krūtų didinimas. Tai viena moteriškiausių kūno vietų, todėl kiekvienai ji turi būti tobula. Žinoma, vieniems gražiau, kai krūtinė yra mažesnė, kitiems kai didesnė. Moteris, turinti mažą krūtinę, gali dėl to kompleksuoti, nepasitikėti savimi. Tad, kad ši problema būtų išspręsta galima pasidaryti krūtų didinimo operaciją.

Kokiais būdais gali būti atliekamas krūtų didinimas?

Pirmasis variantas – krūtinę didinti implantais. Tai pats populiariausias būdas, kurį renkasi moterys. Moterys pačios gali išsirinkti norimą dydį bei formą. Tačiau visada reikėtų pasikliauti ir chirurgo patarimu, kuris jau yra patyręs, atlikęs ne vieną tokią operaciją ir mato, kuris variantas tiktų geriausiai. Jei vis dėl to nusprendėte neklausyti gydytojo patarimo, visada vadovaukitės šaltu protu ir rinkitės su saiku. Tokia krūtų didinimo procedūra yra gan nesudėtinga ir trunkanti apie 2 valandas. Antrasis krūtų didinimo variantas būtų riebalai. Kūne, esantys riebalai yra nusiurbiami, tinkamai apdorojami ir jais didinama krūtinė. Tad tokį didinimo variantą gali rinktis ne kiekviena moteris. Jei kūnas yra lieknas ir neturi pakankamai riebalų, kuriais būtų galima užpildyti krūtinę, tuomet ją didinti belieka tik implantais. Bet iš kitos pusės, jei didinimas yra įmanomas riebalais, tuomet viena operacija bus padailintos kūno linijos ir padidinta krūtinė.

Kada pasimato rezultatas?

Rezultatas taipogi priklauso nuo to, kuris būdas buvo pasirenkamas didinti krūtinę. Jei ji buvo didinama implantais, vaizdas matomas iš karto. Žinoma, jis nėra galutinis, nes turės praeiti nemažai laiko, kada sugis patinimas ir likusios žaizdelės. Galutinį rezultatą bus galima pamatyti maždaug po 6 mėn laiko kai implantai suauks su kitais audiniais ir jie sudarys vieną visumą. Jei krūtinė buvo didinta riebalais, tuomet rezultato reikės laukti dar ilgiau. Svarbu nepamiršti ir to fakto, kad greičiausiai po atliktos procedūros liks randas, kuris lydės jus visą gyvenimą.

Rekomendacijos po krūtų didinimo

Atlikus krūtų didinimą lauks gan ilgas reabilitacijos laikotarpis. Pirmosiomis savaitėmis nerekomenduojamas sunkus fizinis darbas, reikėtų vengti lankstytis, kelti sunkesnius daiktus. Aišku, nereikia vien apsiriboti gulėjimu lovoje, judėjimas visada reikalingas, bet jis neturėtų būti per daug aktyvus. Taip pat po operacijos nerekomenduojama šlapinti krūtinės, nes taip labai lengvai galima pasigauti infekciją, kurios padariniai gali komplikuotis ir gijimas bus dar sudėtingesnis. Jei reikalaujama, reikėtų reguliariai keisti tvarsčius. Jeigu to neįmanoma pasidaryti patiems, tada vykite pas specialistus, bet jokiu būdu nepalikite senų tvarsčių. Ir vienas iš svarbesnių aspektų, kurių privalu laikytis, yra nešioti specialią liemenėlę.

 

Related Posts