Koks oro kondicionierius geriausiai tiks Jums?

Oro kondicionierius namuose ar biure užtikrina, kad patalpoje oras būtų tinkamos temperatūros. Tai geriausias sprendimas norint atvėsinti patalpas ir labai dažnai šis aparatas gali padėti kai patalpas reikia sušildyti. Kondicionierių pasirinkimas yra labai platus, tad prieš renkantis šį įrenginį, vertą pasidomėti, kokių kondicionierių gali būti ir pagal ką reikėtų rinktis.

Kaip pasirinkti kondicionierių?

Jeigu niekuomet nesidomėjote, kokie kondicionieriai yra siūlomi rinkoje, pradėję ieškoti šio įrenginio, pamatysite, kad pasirinkimas yra labai platus. Kondicionieriai gali būti skirstomi pagal tipą, taip pat pagal galią, funkcionalumą ir pan. Tad pirmiausia Jums reikėtų apgalvoti, kokio įrenginio ieškote.

Kondicionieriai gali būti mobilūs, gali būti sieniniai, montuojami į lubas arba kanaliniai. Labai svarbu ši anksto pasidomėti, kokios yra skirtingos kondicionierių funkcijos, kad galėtumėte pasirinkti geriausiai Jūsų lūkesčius atitinkantį sprendimą. Nepamirškite, kad oro kondicionieriaus darbas yra užtikrinti vėsesni orą, todėl rinkitės tokio galingumo kondicionierių, kuris pritaikytas Jūsų turimoms patalpoms. Neverta rinktis per daug galingo kondicionieriaus, nes tuomet sumokėsite daugiau pinigų, bet neišnaudosite viso jo galingumo. Tačiau labai svarbu nepasirinkti per silpno kondicionieriaus, nes tuomet jis tinkamai neatliks savo darbo.

Kas geriausiai tinka biurui?

Biuruose labai dažnai patalpas vėsina oro kondicionierius. Tai patikimas ir kokybiškas sprendimas, kuris leidžia užtikrinti patalpų oro temperatūrą. Be to, kondicionierius gali prisidėti prie elektros ir šildymo energijos taupymo. Nes kai biure nėra darbuotojų, kondicionierių galima išjungti ir taip sutaupyti kaštų.

Dažniausiai biuruose pasirenkami tokie kondicionieriai, kurie geriausiai tinka pagal patalpų dydį ir poreikius. Biuruose paprastai statomi kondicionieriai, kurie susideda iš dviejų blokų (vidinio ir išorinio). Vidinis blokas statomas patalpos viduje, o išorinis tvirtinamas prie lauko sienos. Tokio tipo kondicionieriai yra patogiai valdomi ir gerai atlieka savo darbą. Labai svarbu pasirinkti tinkamo galingumo kondicionierių, kad jis atvėsintų visą patalpą. Jeigu biure yra daugiau patalpų, gali būti statomi keli kondicionieriai arba įrengiama kanalinė kondicionavimo sistema, kuri paduotų vėsesnė orą į kiekvieną patalpą.

Ką rinktis namams?

Vienoks oro kondicionierius tinka biure ar komercinėse patalpose, o kitoks namams. Jeigu ieškote geriausio sprendimo namams, įsivertinkite, ko tikitės iš naujo įrenginio. Pavyzdžiui, kai kurie kondicionieriai, kurie yra dar vadinami oras oras sistema, gali ne tik efektyviai vėsinti patalpas, bet ir jas šildyti šaltuoju metų laiku. Toks sprendimas yra labai patrauklus ir vis dažniau pasirenkamas Lietuvoje. Įsigiję tokį kondicionierių būsite tikri, kad namų patalpos bus atvėsinamos efektyviai, o žiemą kondicionierius nestovės nenaudojamas, nes juo galėsite šildyti patalpas. Tai puikus sprendimas tuomet, kai namuose reikia papildomo šilumos srauto arba kai talpose nėra galimybės prisijungti prie centrinio šildymo.

Be to, svarbu žinoti, kad oro kondicionierius nėra tik biurų ir individualių namų sprendimas. Vis daugiau daugiabučių gyventojų taip pat renkasi kondicionavimo sistemas. Kai kurie kondicionieriai gali būti statomi butuose be jokių papildomų rūpesčių. Pavyzdžiui, mobilūs kondicionieriai. Tačiau vis dažniau gyventojai renkasi ir kondicionierius su išoriniu bloku. Tai lengvai įgyvendinamas sprendimas bute.

 

Related Posts