Kokius papildus reiktų pasirinkti moterims?

bcaa papildai moterims

Maisto papildai moterims, ar verta?

Sportas – kiekvienas pasirenkame savo sporto šaką, ar tai būtų kulturizmas, krepšinis, futbolas, kovos menai, ar plaukimas. Tai mums padeda atsipalaiduoti, atsijungti nuo darbų ir mažina nepageidaujamas kūno apimtis. Kaip augalui reikia įvairių aplinkos veiksnių – taip žmogui reikalingas poilsis bei miegas, tvarkingas sporto režimas ir mityba. Mitybą padeda sureguliuoti bcaa papildai moterims. Tad trumpai aptarsime kiekvieną iš sudedamųjų dalių.

Poilsis ir miegas

Tik patiriant prastą savijautą, nemigą ar kitus silpnumo simptomus suprantame, jog svarbus miegas, ir kokia trapi yra žmogaus sveikata. Jeigu nesate profesionali sportinininkė, rekomenduojame neviršyti 3 treniruočių per savaitę, kitu atveju alinate savo organizmą bei darote jam žalą.

Būtinai stengtis miegoti daugiau negu 7 valandas, koks atsistatytų centrinė nervų sistema, kuri atsakinga už daugybę mūsų organizmo funkcijų. Miegą išmatuoti paprasčiausia išmaniųjų apyrankių pagalba. Tik svarbu jos nenusiimti prieš miegą! Net ir paprasčiausios apyrankės rodo nepertraukiamo miego laiką, matuoja pulsą, parodo kiek turėjote gilaus miego ir netgi veda statistika, o tai ypač naudinga Jums.

bcaa papildai moterims

Sporto režimas

Nepriklausomai kokiu sportu užsiiminėjate, svarbiausia yra – pastovumas ir reguliarios treniruotės. Kaip pvz galime paimti kultūrizmo treniruotes, kurias turite pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais. O savaitgalius pasiliekate laisvalaikiui, kelionėms, savišvietai bei įvairiausiems buities darbams. Labai svarbu pernelyg savęs stipriai nespausti, nenualinti organizmo ir duoti jam pakankamai naudingų medžiagų.

Mityba

Tai yra pagrindas sporte. Organizmas reikalauja maistinių medžiagų ( baltymai, riebalai, angliavandeniai) susirinkti iš maisto. Tai yra pats sudėtingiausias procesas. Reikalingas detalus kalorijų skaičiavimas ir stebėjimas, stengtis atsisakyti nesveiko maisto, ar bent jau jį valgyti kartą per savaitę, arba kitaip vadinamus – cheat day. Tam labai padeda išmaniosios programėlės telefone, tereikia vesti kokius maisto produktus ar patiekalus valgėte, algoritmas išskaičiuoja apytikslias kalorijas kurios +- būna teisingos. Reikia surinkti nemažai naudingų medžiagų valgant, jeigu iš maisto surinkate nepakankamai medžiagų, galite rinktis papildus, o tai ypač aktualu moterims.

BCAA papildai moterims, ar verta?

Populiariausi yra  BCAA  papildai moterims.  BCAA sudaro leucinas, izoleucinas ir valinas. Šios medžiagos yra atsakingos už raumenų atsistatymą, todėl labai svarbu jas gauti su maistu, o jeigu neišeina pasitelkti papildų pagalbą. BCAA geriamos sporto metu, arba po sporto, organizmui teikia išskaidytus baltymus, todėl neapsunkina skrandžio.

Dar pridėsime daug kur girdėtą frazę svarbu sveikas gyvenimo būdas, o naudojant papildus verta būtų pasikonsultuoti su mitybos specialistu ar vaistininku.

Tekstą parengė sesupe komanda

Related Posts