Kokias priemones naudoti kavos aparato nukalkinimui?

Ką tik nusipirkote kavos aparatą. Jis naujas ir blizgus, todėl kiekvieną dieną galėsite išgerti puodelį kavos. Reguleriai valykite kavos aparatą tiek iš išorės, tiek iš vidaus. Kavos aparatų nukalkintojai yra puikus sprendimas.

Kas yra kalkių šalinimas?

Nors vanduo yra būtinas tobulam kavos puodeliui, jis kelia grėsmę kavos aparatams.

Jei jūsų kavos aparatui naudojamas ne tik išvalytas vanduo, bet ir kitų rūšių vanduo (pvz., filtruotas, čiaupo, mineralinis, išpilstytas į butelius), yra didelė tikimybė, kad kavos aparato vidų reikės išvalyti.

Taip yra dėl susikaupusių mineralų, tokių kaip kalcis ir magnis, kurie kaupiasi mašinos kaitinimo elemento sandaroje.

Pagal apibrėžimą kalkių šalinimas yra metalo valymo procesas, kurio metu pašalinamos kalkių nuosėdos; kietos, beveik baltos, kreidos nuosėdos, kurios gali sutrikdyti įvairių komponentų veikimą.

Esant karščiui ant metalo susidaro stori oksido sluoksniai, todėl kalkių nuosėdų susidarymo priežastis yra kavos aparato viduje.

Kas nutiks, jei nenukalkinsiu?

Reguliarus kalkių šalinimas apsaugo nuo užsikimšimo ir užtikrina sklandų ir tolygų aparato darbą.

Nors kalcis ir kalkių nuosėdos nėra toksiški, šių likučių palikimas be priežiūros gali turėti įtakos kavos kokybei.

Pirma, kalkių sluoksniai gali izoliuoti vandenį nuo šilumos šaltinio. Jei vanduo negali pasiekti optimalios virimui temperatūros, išgauti visą kavos pupelių skonį bus beprasmiška. Be to, jūsų kava nebus pakankamai karšta, kad galėtumėte ja mėgautis.

Kai pažeidžiamas katilo šildymo pajėgumas, mašina yra priversta dirbti daugiau, todėl padidėja elektros sąnaudos. Netinkamai veikiantis aparatas pradės barškėti, o virimo laikas pailgės, nes dėl susikaupusių kalkių nuosėdų gali sutrikti vandens tekėjimas.

Šios problemos, susijusios su kaitinimu, užsikimšimu ir skonio abstrakcija, pablogina virimo kokybę ir galiausiai gali sukelti kavos aparato gedimą.

Neatmeskite kalkių šalinimo proceso, nes jis pašalina mineralų sankaupas.

Jei praėjo nemažai laiko nuo paskutinio kavos aparato nukalkinimo (arba jei ką tik supratote, kad tai turite padaryti), pateikiame keletą patarimų, kaip pradėti.

Pastaba: visada iš anksto perskaitykite mašinos priežiūros vadovą.

Related Posts