Kokią naudą Jums gali atnešti straipsnių katalogas?

Straipsnių katalogas, tai yra puslapis, kuriame galite gera kaina pasitalpinti norimą tekstą, su aktyviomis nuorodomis į Jūsų svetainę. Šios nuorodos yra naudingos Jūsų svetainei, kadangi galite pagerinti savo turimas pozicijas paieškų sistemose. Šiandien norime pasidalinti su Jumis informacija, kokius straipsnių katalogus verta rinktis, kaip geriau paruošti tekstą, jog jis duotų maksimalią naudą. Tikimės, jog ši informacija Jums pagelbės, arba bent suteiks naujų žinių.

Straipsnių paruošimas katalogams

Nuo senų laikų yra išlikusi klaidinga nuostata, jog straipsnius katalogams galima ruošti „bet kaip”, neatsižvelgiant į teksto kokybę, gramatines klaidas, svarbi tik talpinama nuoroda. Laikai keičiasi, tobulėja tos pačios paieškų sistemos, tad jeigu norite gauti maksimalią naudą iš katalogų – paruoškite kokybišką, vartotojams skaitomą turinį. Šis turinys paprastai yra geriau indeksuojamas paieškų sistemoje, to pasekoje jį vartotojai randa natūraliai. Jei straipsnis yra naudingas, didėja paspaudimų skaičius ant nuorodos. O jūs gaunate tikslinį lankytoją į savo svetainę ar elektroninę parduotuvę.

Tekste patariame nenaudoti daugiau nei dviejų aktyvių nuorodų.  Jeigu ruošiate tekstą, labai geras dalykas – nuotraukos. Jas suredaguoti galite programėlių pagalba. Kaip žinote nuotraukos, įvairios iliustracijos skaitovą ilgiau sulaiko puslapyje, o tekstas netampa sausas ir banalus. Straipsnių apimtis turėtų būti 300-400 žodžių, minimaliai, o maksimalios nustatytos ribos nėra.

Kokius straipsnių katalogus rinktis?

  • Katalogus, kuriuose yra pakankamai kokybiško turinio. Juk nenorėtumėte savo įmonės ar tinklapio reprezentuoti kataloguose, kuriuose talpinamas plagijuotas, klaidingas turinys.  Ypač vengti katalogų, kuriuose yra talpinamas automatiškai sukurtas tekstas, arba žalingos angliškos nuorodos į nelegalų turinį. Tai kenktų pačiam prekės ženklui.
  • Būtinai pasitikrinti atgalines nuorodas, kurias turi katalogas. Tai padaryti galite čia: https://ahrefs.com/backlink-checker  . Vertinti derėtų ne vien tik domeno reitingą ( DR ) tačiau ir kokiose svetainėse jis yra minimas. Sutiksite, jog atgalinės nuorodos iš mokslinių įstaigų, valstybės institucijų suteikia daugiausiai naudos. Tokius katalogus galite rasti: https://e-nuoroda.lt/straipsniu-talpinimas/ . Aukštą autoritetą turinys puslapiai atneš daugiau naudos, negu šviežiai sukurti, niekur neminėti puslapiai. Į galingus katalogus rekomenduojame dėti kuo geresnį turinį, o į naujai sukurtus tuščius, užtenka lengvo „tekstuko” su keliais šimtais žodžių. Jog pasiimti paminėjimą ir tiek, kadangi jis anaiptol nebus indeksuojamas paieškų sistemose.
  • Nepagailėkite keletos eurų kokybiškam talpinimui ir straipsnių katalogas atneš maksimalią naudą.

Tekstas paruoštas sesupe.lt administracijos

 

 

 

Related Posts