Kokia krikštynų atributika turi būti kiekvienuose krikštynose?

Pasiruošimas bet kokiai šventei atima nemažai laiko, ypač, jeigu viską norima suplanuoti patiems, be jokios pagalbos. Reikia ne tik padaryti svečių sąrašą, išrinkti, koks maistas bus patiektas, bet kartu suplanuoti ir aplinką, kurioje vyks šventė, kad ji būtų nepamirštama. Tikriausiai apie vestuves rašyti neverta, nes galite atrasti labai daug straipsnių su naudinga informacija, kurioje šie dalykai bus aprašomi. Todėl šiame straipsnyje norime daugiau dėmesio skirti krikštynoms ir papasakoti, kokia atributika turėtų būti kiekvienoje tokioje šventėje.

Balionai

Tikriausiai daugelis švenčių neapsieina be šių dekoracijų. Ypač jos gražiai atrodo tada, jeigu šventė vyksta vasarą. Su balionais galima padaryti labai įvairius dalykus, todėl juos į atributikos sąrašą tikrai reikėtų įtraukti. Iš balionų galima pasidaryti fotografavimosi sienelę arba juos pripūsti helio dujomis, kad jie tiesiog gražiai laikytųsi ore ir tokius balionus labai gražiai galima panaudoti fotosesijoje. Puiku yra tai, kad juos nesunku pritaikyti pagal šventėje vyraujančią spalvą, nes pasirinkimas yra labai platus. Jeigu balionais rūpinatės patys, tai turėtumėte padaryti tą dieną, kai bus šventė, nes tuomet yra mažesnė tikimybė, kad jie išsileis ir praras savo formą.

Fotosesijos kampelis

Jeigu šventė vyksta vienoje vietoje, tai yra po ceremonijos grįžtate į suplanuotą vietą ir ten vyksta šventės paminėjimas bei fotosesija, visada verta pagalvoti, kaip atrodys pati fotosesija, parinkti tam tikras detales, kurios gali puikiai tikti. Verta turėti pleduką, taip pat tinka ir pagalvės, kurios sukurs jaukią aplinką. Galima pasirūpinti ir įvairiais žaislais, kurie primins vaikystę ir dar labiau akcentuos, kad šią dieną buvo švenčiamos krikštynos. Tai gali būti supamas arkliukas, įvairūs meškinai ir panašiai. Dar prieš fotosesiją galite pasikalbėti su fotografu, kokių jis turi minčių, gal tam tikromis detalėmis galima pasirūpinti iš anksto.

Stalo papuošimai

Krikstynu atributika gali būti ir ant šventinio stalo. Ypač ji pasiteisins tada, jeigu viską ruošiate patys ir papildomos pagalbos nesamdote. Ant šventinio stalo reikia pasirūpinti smulkiomis detalėmis ar akcentais, kurie ir simbolizuos krikštynas. O tai gali būti įvairūs daiktai, tokie kaip servetėlės, tam tikros statulėlės ir panašiai. Tik labai svarbu nepersistengti, kad viskas atrodytų skoningai ir vietos užtektų padėti maistui, o ne vien tik dekoracijoms. Kaip ir aplinkos puošime taip ir ant stalo rekomenduojama, kad vyrautų vienoda spalva.

Related Posts