Kodėl svarbu turėti paieškų sistemoms paruoštą svetainę?

Vis daugiau verslų nori būti matomi internete, kadangi skaitmenizacijos tempai, o tam puikiai prisidėjo ir pandeminiai suvaržymai. Verslas pamatė plačias galimybes internete, jog galima pasiekti daugiau vartotojų visame pasaulyje išnaudojant paieškų sistemas. Seo optimizavimas apima ne vien puslapio iškėlimą į pirmąjį paieškos puslapį, tačiau tuo pačiu gaunamos įvairiapusės naudos. Apie šias naudas verslui ir norime šiandien pasikalbėti su Jumis.

Ką apima vidinis seo optimizavimas?

  • Tai vidinio tinklapio kodo sutvarkymas. Tai yra techninių dalykų visuma. Pašalinamos nereikalingos funkcijos, kurios sulėtina tinklapio darbą pačiame kode. Sumažinami paveiksliukai, pašalinami iš paieškos indeksavimo nereikalingi url, kurie tik kenkia bendrai statistikai ir tinklapio reitingui.
  • Turinio rinkodara. Tai yra taip pat vienas svarbiausių faktorių, kurie įtakoja vartotojų srautą. Tai yra kūrybiniai tekstai, kurie taikomi pagal Jūsų numatytus raktažodžius. Būtini tiek vidiniai paslaugų ar prekių aprašymai, meta aprašymai ( jie yra skirti paieškų sistemoms) bei savaime suprantama rimtas, konkretus BLOG kategorijos puslapis, kuriame talpinama vartotojams aktuali informacija. Svarbus dalykas tai, jog kuo daugiau naudos suteiksite vartotojams, tuo daugiau jie pasiliks paieškoje – tuo didesnį gausite „ Google“ palankumą, o tai tiesiogiai daro įtaką paieškos pozicijoms. Turime suprasti, jog tekstų rašymo paslaugos nėra pigios, tačiau jos teikia ilgalaikę naudą. Jei turite gerai parašytą puslapį, jis naudą gali nešti ir keletą metų iš eilės, bei daugiau.

O kas yra vidinis svetainės optimizavimas?

Tai yra įvairios nuorodos ( Backlink‘sai), informaciniai straipsniai,  iš kitų portalų. Labai svarbus dalykas, iš kokių portalų Jūs gaunate srautą. Kuo portalas, kuriame talpinate straipsnius ar nuorodas turi geresnį reitingą, tuo geriau Jums. Taip pat labai svarbus aspektas, jeigu tinklapio tematika puslapis turi nemažą skaičių vizitų ir atitinka Jūsų – tai dviguba nauda.

Kalbant apie informacinius straipsnius ( Seo straipsnius) dažnai daroma agentūrų klaida tai, jog jie nesukelia papildomos pridetinės vertės naudotojui. Nėra H1, H2 tagų, naudojami sakiniai yra pavieniai, mintys šokinėja, o jei dar yra gramatikos klaidų – puslapis gali būti iškarto išjungtas. Tad straipsnius vertėtų rašyti kuo įdomesnius, išnaudojant Jums aktualius raktažodžius. Tokie straipsniai kuria vertę tiek Jums SEO srautu, o taip pat sukuriate naudos pačiam vartotojui.

Ar įmanoma optimizuoti svetainę pačiam?

Girdėjote posakį, kai yra noras viskas įmanoma. Tačiau reiktų įsivertinti, jog kiekvienas dirbame tą darbą, kurį geriausiai mokame. Taip gauname daugiausiai naudos. Žinoma, išmokti SEO subtilybių, jei yra noras gali kiekvienas. Tačiau svarbiausias dalykas laikas, bei finansai. Gilinimasis į paieškų sistemų subtilybes, naujoves, turinio rašymą užimą nemažą dalį laiko. O dar reiktų įsivertinti kokias klaidas galime padaryti kiek tai mums gali kainuoti prarastų pajamų. Jei Jūsų projektas svarbus, rekomenduojame samdyti profesionalią seo agentūrą, kuri padės optimizacijos klausimais, o Jūs rūpinsitės verslo augimu.

Related Posts