Kelnių tendencijos – kas dabar madinga?

Rudens-žiemos sezonas yra oficialus atsisveikinimas su trumpais šortais ir vasarinėmis suknelėmis. Kiekvienos moters drabužių spintoje turi būti ilgesnio ir šiltesnio stiliaus kelnių, todėl kelnės yra privalomos kiekvienos moters stiliaus dalis. Geriausia turėti tokias, kurios atitinka dabartines tendencijas arba yra laikomos nesenstančia sezono mada,  juk nepaisant lietingų orų ir žemos temperatūros, kiekviena iš mūsų nori atrodyti stilingai ir madingai.

Gyvenimas be minkštų sportinių kelnių būtų nepakeliamas, bet pripažinkime sau, kad karts nuo karto visoms norisi atsistoti prieš veidrodį ir pasipuošti taip, lyg rytojaus nebūtų, todėl klasikinės kelnės yra absoliučiai būtinos kiekvienos moters spintoje, nuolat susiduriančios su stiliaus pasirinkimo idėjų trūkumo problema. Universalios juodos kelnės puikiai tinka kaip kasdienės aprangos pagrindas, taip pat tinka beveik prie visų viršutinės aprangos rūbų ir aksesuarų.

Spalvos – intensyvūs deriniai ir spalvų audra.

Pandemijos metas paveikė visus. Todėl naujausiose kolekcijose galima įžvelgti stiprią spalvų tendenciją, kuri dar kartą nori suteikti mums geresnio rytojaus viltį. Intensyvios, gražios spalvos ir iš jų sklindantis optimizmas pasirodė jau internetinėse parduotuvėse.

  • Jei savo garderobe turite purpurinių ar mėlynų kelnių, kurie įgauna

fenomenalią violetinę spalvą, tai bus gera proga jas apsimauti.

  • Oranžinė – tai bus absoliutus 2022 m. vasaros hitas! Šį sezoną geidžiamiausi

bus visi oranžiniai atspalviai.

  • Balta – niekada neišeina iš mados. 2022 m. vasarą dominuos balta spalva.

Mada mėgsta apsukti visą ratą ir grįžti prie to, kas jau buvo, bet pateikti tai visiškai atnaujinta versija. Todėl šių metų madoje bus gausu žinomų kelnių modelių, kuriuos atrasime iš naujo.

Odinės kelnės

Madingos moteriškos odinės kelnės rudens-žiemos kolekcijose tradiciškai užima aukščiausią vietą. Naująjį sezoną dizaineriai pasirinko aukštą juosmenį ir dažniausiai spalvotą odą.

Kelnės su raštais

Rudeninių ir žieminių kelnių kolekcijose netikėtai gausu modelių iš margintų audinių, itin madingi languoti ir leopardo raštai.

Platėjančios kelnės

Taip pat labai populiarios platėjančios kelnės, kurios grįžo į madą ir sugebėjo patraukti daugelio moterų dėmesį. Šių kelnių bruožas – ne per plačios, o vidutiniškai platėjančios kelnės, kurios visada  atrodo moteriškai ir stilingai.

Taip pat svarbi kelnių savybė madinguose sprendimuose bus jų praktiškumas ir universalumas, leisiantis lengvai susikomponuoti įvaizdžius su bet kokio stiliaus viršutinės dalies rūbais.

Related Posts