Kas lemia buhalterinių paslaugų kainą?

Žvelgdami į buhalterių paslaugų kainas pastebime, jog atlygis už šį kruopštų darbą svyruoja. Tačiau nesunku pastebėti, jog gerai dirbantis buhalteris yra itin vertinamas. Taip yra todėl, jog buhalterines paslaugas teikiantis asmuo turi:

  • Išmanyti plačią įstatymų bazę,
  • Prisiimti atsakomybę už finansų ir kitų procesų apskaitą,
  • Nuolat adaptuotis prie kintančių teisės aktų,
  • Gebėti greitai orientuotis ir priimti naudingus sprendimus,
  • Giliai suvokti įmonės procesus ir taikyti egzistuojančias įstatymo lengvatas, taip kuriant gerovę įmonei, kurią atstovauja.

Buhalterinės paslaugos – tai labai laikui imli profesija, kurioje nėra baigtinio žinojimo. Turi nuolat tobulėti ir mokytis. Negana to, buhalteriai neša ir didžiulę atsakomybę dėl teisingos veiklos apskaitos ne tik prieš įmonės vadovą, bet ir prieš finansines institucijas. Taigi, panagrinėkime plačiau, kas lemia laisvai samdomų buhalterinių paslaugų kainą.

Bendradarbiavimo apimtis

Nieko nenustebinsime pasakydami, jog kuo didesnė darbų apimtis (paslaugų kiekis), tuo didesnė jų kaina. Tačiau svarbu paminėti, kad buhalterinės paslaugos taip pat yra pavaldžios ir masto ekonomijai, t.y. kuo daugiau savo įmonės apskaitos užduočių patikite „DRaccounting“, tuo patrauklesnę kainą galime jums pasiūlyti.

Terminai

Buhalterinės paslaugos įgyvendinamos per su klientais sutartus terminus. Standartiniai terminai priskiriami standartinėms kainoms. Tačiau, jeigu jums reikia skubių apskaitos dokumentų ruošimo, ataskaitų parengimo ar mokesčių skaičiavimo, tokios paslaugos kainuoja šiek tiek brangiau.

Buhalterio profesionalumas

Tikriausiai nereikia nė minėti, jog patirtį turintis ir vertę generuojantis buhalteris yra itin paklausus. Kuo gilesnė specialisto kompetencija, tuo brangesnės yra jo buhalterinės paslaugos. Ne retai tikri profesionalai geba sutaupyti įmonėms nesuskaičiuojamą kartų daugiau pinigų, nei verslas investuoja į apskaitos paslaugas.

Ekonominė situacija ir infliacija

Negalime atmesti ir šio aspekto. Didėjantis kainų lygis, kylantys atlyginimai ir aukšta infliacija lemia, jog paslaugų kainos ima kisti t.y. brangti. „DRaccounting“ labai vertina savo klientus, todėl siekia maksimaliai sušvelninti ekonomikos ir infliacijos padarinius savo paslaugų kainoms.

Naudojamos programos

Skirtingos buhalterinės apskaitos programos lemia skirtinas jų palaikymo išlaidas. Jūs galite sakyti, jog juk ne jūs renkatės, su kokia programine įranga dirba išorinis buhalteris ir esate teisus. Tačiau nepamirškite, kuo efektyvesnę (ir dažnai brangesnę) programą naudoja buhalteris, tuo greičiau atliekamos užduotys, tuo mažiau rankinio darbo, kuris mažina klaidų tikimybę bei gali būti pritaikyti įvairesni sprendimai ir automatizacijos, todėl galiausiai laimi klientas ir jo verslas.

Taigi, buhalterinės paslaugos rinkoje vertinamos skirtingai ir tai lemia ne vienas veiksnys. Nors kainos gali skirtis, visuomet kviečiame pasidomėti, kokia yra buhalterio patirtis, kokias programas jis naudoja ir kaip dažnai kelia savo kompetenciją. Žingeidus, aktyvus ir inovatyvus buhalteris visuomet ieškos naujų ir efektyvių sprendimų jūsų verslui.

 

Related Posts