Kas iš tiesų yra svarbiausia, kuomet statomas namas? Ir tai tikrai nėra fasadas

Daugelis žmonių svajoja gyventi nuosavuose namuose su žalia veja po langais, kur vaikai galėtų saugiai žaisti. Žinoma, namas turėtų būti erdvus, su daugybe kambarių ir dideliu vonios kambariu. Tačiau rasti namą savarankiškai yra labai sunku, o jį pasistatyti galima tik baigus statybos mokslą. Tokios mintys dažnai netampa realybe.

Kur pradėti įgyvendinti savo svajonę? Ką reikėtų žinoti prieš statant ir kas yra svarbiausia namo statybos procese? 

Svajonės pildosi, tik reikia jomis tikėti, o namo statybos svajonę lengva įgyvendinti, kuomet žinai, kokio namo nori. Žinoma, jei vizijos ar svajonių namo neturite, jums, pirmiausia, reikia rasti tokį tobulą namą. Tiems, kurie jau gyvena name yra lengviau, nes paprastai jie jau žino, kas jiems nepatinka ir ką turėtų daryti kitaip. Žmonės, gyvenantys butuose, linkę statyti labai didelius namus ir pridėti per daug vietos, o tai nėra labai praktiška. Idealiu atveju turėkite galimybę aplankyti kai kuriuos namus ir pamatyti tikrąją jų išvaizdą. Pirmiausia žmogus turėtų pajusti, kokios erdvės reikia jo gyvenimo būdui.

Taigi, pirmiausia žmogus turėtų jausti, kokios erdvės reikia jo gyvenimo būdui. Už jį to nenuspręs nei meistrai, nei šeima, nes būtent žmogui teks gyventi pasirinktame name. Ateikite pas architektą ir pasakykite, kad turite sklypą ir jums neužtenka norėti namo ir laikas šią svajonę paversti realybe. Žinoma, jis, atsižvelgdamas į kraštovaizdį ir jūsų pažiūras, padarys tinkamą pasirinkimą. Tačiau architekto ir jūsų nuomonė gali skirtis, todėl nuomonę reikia turėti pačiam.

Namo statybose labai svarbus žingsnis yra jo projektas

Projektas yra ypač svarbus, nes reikalauja labai išsamaus visų komponentų ir konstrukcijų planavimo. Jei anksčiau galėjote vykdyti tik paviršutiniškus projektus, nuspėkite, kaip atrodys namas, koks bus jo išdėstymas, kur bus įėjimas, dabar viskas yra visiškai kitaip. Turi būti labai aišku, kur yra vinys, kur sukami varžtai, kaip izoliuoti ir kaip pritvirtinti dangą, kad net ir labiausiai nepatyręs statybininkas iš pirmo žvilgsnio matytų, ką reikia daryti, dėl to šioje vietoje privaloma specialistų pagalba, kurią galite rasti apsilanke www.euremsta.lt. Puslapyje rasite ne tik platų statybinių medžiagų pasirinkimą, bet ir savo srities specialistus, kurie pasiruošę Jums padėti ir atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus.

Statant A klasės namus, svarbu atlikti energijos vartojimo efektyvumo skaičiavimus ir įvertinti laukiamus rezultatus. Gali atsitikti taip, kad suskaičiavus ir padarius projektą paaiškėja, kad reikiamas  aukštesnis A+ lygis. Tada gali tekti dar kartą peržiūrėti projektą ir kažkur atlikti atitinkamus pakeitimus, kad pagerintumėte našumą. Tai sudėtingas dalykas, tačiau jis yra labai svarbus, nes visus pakeitimus lengviausia atlikti projektavimo etape.

Kitas labai svarbus dalykas, nuo kurio priklauso namo kokybė yra statybinės medžiagos

Manoma, kad pažįstamų rekomendacija yra svarbiausias kriterijus renkantis statybines medžiagas, tačiau renkantis jas geriausia yra pasikliauti ekspertais, kurie žino, kokios statybinės medžiagos yra tinkamiausios jūsų būstui.

Related Posts