Kaip rasti „savo“ kvapą?

Renkantis kvepalus reikia kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms. Tikrai nėra paprasta atrasti jį, tačiau radus, galite džiaugtis, kad aromatas Jums tarnaus ne tik ilgai, tačiau ir kitas pirkimas nebekels tiek daug klausimų.

Jeigu ir jums nėra aišku, kurie kvapai labiausiai tinka – tokiu atveju šis gidas yra geras pasirinkimas. AmourDevil specialistai teikia nemokamas konsultacijas, kurios turėtų padėti Jums rasti tai, ko ieškote.

Žemiau pateiksime aspektus, kuriems reikia skirti kuo daugiau dėmesio ir kurių lyginimas dažniausiai sukonkretina paieškas.

  • Tipai

Pirmiausia reikia klasifikuoti kvepalus pagal tipus. Jie gali būti saldūs, ryškūs, kartūs ir panašiai. Šiuo metu aromatų yra labai daug, tad jie dažniausiai yra priskiriami tam tikram tipui, kuris padeda kur kas greičiau atsifiltruoti pasiūlymus. Esame tikri, kad galbūt ir Jums tokiu atveju paieškos truks trumpiau.

  • Lyčiai

Kai kurie renkasi kvepalus ir pagal tai, kokiai lyčiai jie yra skirti. Tuo tarpu kiti teigia, kad toks vertinimas nėra tikslus. Apskritai kvepalų kategorizavimas pagal lytis nėra visiškai tikslus, tad jeigu esate moteris ir jums labiausiai patinka konkretūs kvepalai, kurie yra skirti vyrams – juos rinktis ir siūlome. Koks skirtumas.

  • Feromonai

Taip pat kai kurie renkasi tokius kvepalus, kurie yra su feromonais. Tai yra puiki galimybė kvepėti taip, kaip dažniausiai patinka kitai lyčiai. Ne veltui sakoma, kad tokie kvepalai su feromonais gali padėti pritraukti artimą sieną.

  • Dizainas

Nors kvapas yra svarbiausias, tačiau kai kurie kvepalus renkasi pagal tai – kaip jie pateikti. Kai kurie net renka kvepalų buteliukus, kadangi tai yra labai svarbus akcentas, kuris puošia patalpą. Tai jau priklauso nuo Jūsų poreikių. Kai kuriems dizainas neturi jokios prasmės, o kiti jam tikrai skiria labai daug dėmesio.

Jeigu Jus domina kvepalų mėginukai – AmourDevil – tokiu atveju pirmiausia siūlome apsilankyti šios prekybos vietos internetiniame puslapyje. Užsisakykite mėginukus ir tuo pačiu išbandykite kuo daugiau aromatų, kol galiausiai rasite tą, kuris Jums labiausiai patinka.

 

Related Posts