Kaip pasirinkti UV nagų lempą?

Tinkama UV lempa turi atlikti vieną pagrindinę užduotį – užtikrinti, kad gelis puikiai išdžiūtų ant nagų. Tačiau rinkdamiesi UV lempas parduotuvėse rasite ir LED bei CCFL lempų.

Trumpai apie tai, kaip pasirinkti UV nagų lempą:

Ar renkatės UV lempą, ar mieliau renkatės LED variantą? UV lempa siūloma kaip pigesnis sprendimas. Tačiau LED ir šiuolaikinės dvigubos lempos yra našesnės, todėl su jomis tikslių rezultatų pasieksite daug greičiau.

Nepamirškite patikrinti ir liuminescencinių lempų skaičiaus, kad ir kokį variantą pasirinktumėte. Kuo daugiau liuminescencinių lempų, tuo geresnių rezultatų pasieksite kietindami nagus.

Iš visų parametrų lemiamas veiksnys turėtų būti galia. Kuo jis didesnis, tuo greičiau dažai kietėja.

Taip pat atsižvelkite į maitinimo šaltinį. Vidutinės ir aukštesnės klasės modeliai paprastai yra maitinami iš tinklo, todėl jų našumas yra didesnis. Baterijomis maitinamos kelioninės versijos yra gerokai pigesnės. Tačiau iš elektros tinklo maitinami modeliai nėra visiškai našūs ir greiti.

Ultravioletinių spindulių lempa taip pat gali būti estetiška interjero ar grožio salono puošmena. Galite rinktis iš įvairių formų, dydžių ir spalvų.

Taip pat atkreipkite dėmesį į turimas funkcijas ir priedus. Atspindintis paviršius, užtikrinantis geresnį šviesos pasiskirstymą, ir laikmatis, fiksuojantis laiką, yra labai praktiški. Kalbant apie priedus, neapsieisite be šlifuoklio ir siurblio.

Įvertinkite, kiek norite investuoti į UV lempą. Atsižvelgdami į savo galimybes ir reikalavimus, pasirinkite tinkamos kokybės gaminį.

Nagų lempų tipai

Nors šiame straipsnyje daugiausia dėmesio bus skiriama UV lempoms, būtina paminėti ir kitus šių prietaisų tipus, kurie naudojami nagams kietinti. Be to, rinkoje jos dažnai bendrai vadinamos UV lempomis, nors jose naudojamas kitoks šviesos šaltinis.

Todėl daugelio šio asortimento pardavėjų siūlomuose gaminiuose rasite trijų skirtingų tipų lempas

  • UV lempos
  • LED lempos
  • CCFL (dvigubos) lempos

Visų tipų lempų galima įsigyti ir mini versijų, kurios idealiai tinka kelionėms ir dažnam nešiojimui.

 

Related Posts