Kaip namuose atsikratyti celiulito 

Kaip namuose atsikratyti celiulito? 5 patarimai

Kova su celiulitu yra aktualu tikrai ne tik apvalesnių formų moterims. Nuo celiulito dažnai kenčia ir labai jaunos, lieknos merginos. Paprasčiausiai ši riebalų sankaupa po oda dažnai atsiranda ne tik dėl didesnio svorio, tačiau ir mažo fizinio aktyvumo, genetikos.

Džiugu tai, kad kovoti – tikrai galima ir labai veiksmingai. Jeigu Jus domina kaip namuose atsikratyti celiulito – šis straipsnis yra kaip tik Jums. Pateiksime 5 patarimus, kuriuos naudojant reguliariai – ne tik atsikratysite celiulito, tačiau ir pavyks kur kas geriau jaustis, gražiau atrodyti.

Masažas.

Taip, bene pati geriausia priemonė yra masažas. Ir jį tikrai kiekviena gali atlikti namuose. Rankomis arba specialiais masažuokliais, kurių metu yra aktyvinami riebalai po oda. Žinoma, jie dega ir dėl to – celiulitas mažėja.

Fizinis aktyvumas.

Riebalai taip pat degs kur kas greičiau, jeigu kasdien – judėsite. Nebūtinai reikia aktyviai sportuoti, kad celiulitas išnyktų. Dažnai užtenka tų stebuklingų 10 000 žingsnių per parą, kad oda taptų lygesnė, o tuo pačiu ir žmogus jaustųsi kur kas geriau.

Tinkama mityba.

Kovai su celiulitu taip pat yra reikalinga ir mityba, kuri atitinka sveikos gyvensenos apibrėžimą. Daugiau daržovių, liesos mėsos ir kuo mažiau angliavandenių, kurie ir yra pats didžiausias blogis, kurio reikia vengti.

Odos šveitimas.

Būtinai reikia bent jau kartą per savaitę šveisti odą. Tam puikiai pasitarnaus speciali kempinė arba priemonės, kurios pašalina negyvąsias odos ląsteles bei aktyvina kraujotaką.

Vandens galia.

Galiausiai, per parą reikia išgerti bent jau du litrus vandens, kuris sumažina alkio jausmą bei aktyvina medžiagų apytaką, galiausiai, padeda riebalams greičiau degti, tad ir mažėja celiulitas.

Tikrai ne kiekvienai celiulitas trukdo ir tai yra normalu. Tik reikia nepamiršti, kad esant galimybėms gyventi sveikiau bei gražiau, kodėl gi ne? Juolab, kad tai nėra brangu. Tik reikalauja laiko, o visi jo turime vienodai. Belieka nuspręsti – kiek jo bus skiriama Jūsų grožio puoselėjimui.

Related Posts