Kaip išsirinkti apsaugą nuo saulės ir vėjo tinkamą paplūdimiui?

Atostogos pajūryje – atsipalaidavimas kūnui ir protui. Šilta, odą keičianti saulė, sūrus, gaivus vanduo, smėlio paplūdimiai ir brangiausi žmonės – gerai suplanuotos atostogos gali būti svarbiausias ir įsimintiniausias vasaros įvykis. Tačiau neretai paplūdimyje būna šiek tiek per daug saulės, todėl iš atostogų grįžtame nudegę. Žinoma, saulė ne tik degina odą, bet ir gali sukelti šilumos smūgį, kuris gali sujaukti atostogų planus ir yra ypač pavojingas vaikams. Paplūdimio palapinės, kurias rasite zuza.lt gali išgelbėti jūsų atostogas.

įvairių dydžių ir modelių paplūdimio palapines – užuovėjos pigiau Zuza.lt

Paplūdimyje apsisaugokite nuo saulės

Kad ir kaip smagu mėgautis saulės voniomis, kai vykstate atostogauti ar leidžiate karštą dieną paplūdimyje, būtinai pasirūpinkite apsauga nuo saulės. Tiesa, vien kremas nuo saulės ar purškalas nepadės. Kai kurie žmonės perka skėčius ar palapines, kad sukurtų pavėsį ir pastogę nuo kaitrios saulės. Paplūdimio skėčius lengva nešiotis, o paplūdimio palapinės ilgainiui yra geresnės. Na, čia susiduriame su dilema: kuri iš šių priemonių yra geresnė ir tinkamesnė.

Kokie paplūdimio skėčio privalumai ir trūkumai?

Rinkoje yra gana daug pasirinkimų, kurie padėtų apsisaugoti nuo saulės spindulių ir kaitros. Renkantis tarp geresnių, efektyvesnių, patogesnių ir labiau karštai paplūdimio saulei atsparių variantų, galima greitai padaryti išvadą, kad paplūdimio skėtis yra bene populiariausias pasirinkimas. Tiesą sakant, paplūdimio skėčiai, kaip ir paplūdimio palapinės, turi tam tikrų privalumų ir trūkumų. Jei ieškote paplūdimio apsaugos, kuri ne tik apsaugotų jus nuo saulės, bet ir suteiktų pavėsį, paplūdimio skėtis yra puikus pasirinkimas. Paplūdimio skėčiai efektyviai apsaugo nuo perkaitimo, neigiamų ir kenksmingų UV spindulių. Tačiau dėl gana lengvo dizaino šį skėtį dažnai prisijaukina jūros vėjas. Nors paplūdimio skėčiai itin lengvai sulankstomi, nustatomi ir naudojami, jie taip pat neužtikrina pakankamai privatumo. Tai reiškia, kad tie, kurie ieško privatumo, tikrai nebus patenkinti pasirinktu paplūdimio skėčiu. Kita vertus, skėčiai nuo saulės suteikia daugiau pralaidumo orui ir užtikrina tikrai veiksmingą apsaugą nuo saulės. Po jomis puikiai tinka ir paplūdimio kėdės.

Ką svarbu žinoti apie paplūdimiui skirtas palapines?

Visi turime teisę rinktis geriausią variantą, tačiau žmonių pamėgtas ir dažniausiai pasirenkamas variantas yra palapinės. Paplūdimio palapinės – puikus pasirinkimas tiems, kurie nemėgsta skėčių ar nori kažko kitokio. Palapinės turi savo ypatybes, privalumus ir trūkumus. Žinoma, pirmiausia reikia žinoti, kad paplūdimio palapinės tikrai skiriasi nuo standartinių turistinių palapinių. Skirtumas nuo paplūdimio palapinių yra tas, kad jos yra atviros, o ne uždarytos, kaip įprasta. Tokiu būdu jos suteikia pakankamai privatumo, visiškai neužblokuodamos vaizdo. Paplūdimio palapinės tikrai efektyviai ir tinkamai apsaugo ne tik nuo saulės ar neigiamos įtakos, bet ir nuo vėjo. Teigiama, kad paplūdimio palapinės yra geriausias pasirinkimas turintiems mažų vaikų, nes palapinėse yra daug patogios miego ir poilsio vietos. Žinoma, privalumas ir tai, kad sulankstoma paplūdimio palapinė beveik neužima vietos. Ji yra kompaktiška ir nešiojama, todėl puikiai tinka laikyti automobilio bagažinėje ar net paplūdimio krepšyje. Turėdami paplūdimio palapinę, jums nereikės jaudintis dėl didelio vėjo, nes jis palapinės nenupūs. Kita vertus, palapinės užstoja vaizdą ir nesiūlo tokio pat oro pralaidumo kaip skėčiai. Gultas neprilygsta šiam paplūdimio priedui. Tačiau ieškantiems privatumo, komforto ir, žinoma, saugaus poilsio, puikiai tiks palapinės paplūdimyje.

 

Išsirinkite jums labiausiai patinkantį paplūdimio aksesuarą: skėtį arba palapinę, nes jie abu yra geras pasirinkimas. Na, o Zuza svetainėje rasite didžiulę paplūdimio skėčių, palapinių ir kitų aksesuarų įvairovę puikiomis kainomis!

 

Related Posts