Ką daryti, jei nežinote sužadėtuvių žiedo dydžio?

Sužadėtuvių žiedo pasirinkimas yra ypatingas ir jaudinantis momentas, tačiau nežinojimas, koks yra tinkamas žiedo dydis, gali sukelti nemažai streso. Laimei, yra daugybė būdų, kaip galite nustatyti tinkamą dydį netgi neatskleidžiant savo ketinimų. Šiame straipsnyje aptarsime keletą patarimų ir gudrybių, kaip išmatuoti mylimosios žiedo dydį.

Kaip išmatuoti sužadėtuvių žiedo dydį?

Jei jūsų būsima žmona mėgsta nešioti papuošalus, galite pasinaudoti vienu iš jos aksesuarų. Tačiau būna atvejų, kai antroji pusė nemėgsta tokio tipo papuošalų. Kaip teisingai išsirinkti sužadėtuvių žiedą, kai nežinote, kokio dydžio jis turėtų būti? Jei neturite galimybės jo išmatuoti, rekomenduojame į savo planus inicijuoti mylimą žmogų. Tai gali būti mylimos moters draugė, jos sesuo arba mama. Kartu galite sugalvoti įtikinamai skambančią istoriją, paaiškinančią, kodėl jūsų partnerė turėtų eiti su drauge pas juvelyrą arba pasimatuoti savo mėgstamus sidabrinius žiedus.

Reikės kūrybiškumo, kad paslaptis neišaiškėtų. Taip pat galite paprašyti mylimosios draugės nepastebimai pasiteirauti apie pageidavimus ir taip išsiaiškinti moters, kuriai atiteks ypatinga dovana, skonį. Be paties dydžio, svarbūs ir kiti parametrai. Pavyzdžiui, gali paaiškėti, kad būsimoji sutuoktinė nemėgsta geltono aukso arba mėgsta dviejų atspalvių auksinius žiedus, o gal ji svajoja apie tokį papuošalą, kaip žiedai su deimantais? Tai labai vertingos žinios, nes leidžia pasirinkti sužadėtuvių papuošalo modelį. 

Kaip pasirinkti tinkamą sužadėtuvių žiedo dydį?

Aptarėme atvejus, kai antroji pusė yra brangiųjų metalų papuošalų mėgėjas ir žmogus, kuris jų nenešioja kasdien. Jau žinote, ką galite padaryti, kad patikrintumėte papuošalo dydį ir įsigytumėte tinkamą variantą. Be paties žiedo išmatavimo, galima išmatuoti jį ant būsimo savininko piršto. Šis variantas reikalauja subtilumo ir nemažai sumanumo. Jei norite savo sužadėtuvių planus išlaikyti paslaptyje, galite apsvarstyti galimybę išmatuoti mylimosios pirštą, kol ji miega. Tačiau yra pavojus, kad matuojant ji pabus ir viskas paaiškės.

Jei nesugalvojate jokių idėjų, kaip išsirinkti sužadėtuvių žiedo dydį, lieka dar viena galimybė. Tai – atvirai pasikalbėti su savo partnere. Sužadėtuvių žiedas nebus staigmena, tačiau galite būti tikri, kad jūsų sužadėtinei jis patiks. Jūsų antroji pusė ne tik nurodys jums reikiamus tikslius išmatavimus. Jis arba ji taip pat pasakys, ko nori stiliaus, metalo tipo, akmens ir pan. Bus aišku, ar jai patinka klasikiniai variantai, ar jos akį patraukia modernūs rožinio aukso žiedai. Ji nuoširdžiai apsidžiaugs, pamačiusi dovaną.

Related Posts