Informacija skrendantiems oro balionu

Jeigu nusprendėte skristi oro balionu, turbūt artėjant šiai dienai kyla vis daugiau papildomų klausimų, į kuriuos atsakymus labai svarbu žinoti. Kadangi tikrai ne visi yra skridę šia transporto priemone, todėl vargu ar visus jūsų užduodamus klausimus gali atsakyti. Tad šis straipsnis yra parengtas būtent tam, kad būtų atsakyti visi pagrindiniai klausimai, apie skrydį oro balionu.

Ar visi kas nori gali skristi oro balionu?

Laikantis visų nustatytų saugumo reikalavimų, tikrai ne visi gali skristi oro balionu. Turbūt vienas iš dažniausių klausimų, kurie yra girdimi, tai ar tokia priemone gali būti skraidinami vaikai. Taip, nuo tam tikro amžiaus vaikai gali būti skraidinami, tačiau jei jie yra nepilnamečiai, tai juos privalo lydėti šeimos narys. Taip pat svarbu paminėti ir tai, kad labai maži vaikai ir vaikai, kurių ūgis nesiekia 120 cm taip pat nėra skraidinami. Daugelis gali klausti, kodėl būtent tokia tvarka įvesta. O atsakymas yra labai paprastas, nes baliono krepšys yra maždaug apie minėto aukščio, todėl jeigu ūgis yra mažesnis, oro balionu skristi draudžiama. Taip pat nerekomenduojama tokia pramoga mėgautis tuos, kurie skundžiasi sveikatos problemomis, kuomet pakylama į didelį aukštį arba tie, kas paniškai bijo aukščio.

Koks geriausias laikas skristi oro balionu?

Dažniausiai tokios paslaugos yra vykdomos iš ryto ir vakare. Ir tikrai pagrindinė priežastis nėra dėl to, kad dieną yra aukščiausia oro temperatūra. Kadangi oro balionams nemažą įtaką daro vėjas, būtent dėl susidarančių vėjo srovių tokia oro priemone nerekomenduojama skristi dienos metu. Bet aišku, kiekviena situacija yra individuali ir patyręs profesionalas kuo puikiausiai gali oro balioną valdyti ir dienos metu. Todėl tikrai nereikia nusiteikti, kad tokį skrydį galėsite rinktis tik iš anksčiau minėto varianto. Apsilankykite DangausMetro puslapyje ten matysite visą reikiamą informaciją.

Ką svarbu žinoti apie pakilimą ir nusileidimą?

Skrydis oro balionu dažniausiai daugiausia dėmesio ir susikaupimo reikalauja tuomet, kai jis pradeda kilti nuo žemės ir pradeda nusileidinėti, todėl pateikiame kelis pastebėjimus, kuriuos privalu žinoti:

  • Kylant oro balionui svarbiausia yra laikytis. Nes tik jūs pats esate atsakingas už savo saugumą.
  • Leidžiantis oro balionui reikėtų žiūrėti į tą pusę, kuria kryptimi jis leidžiasi, kad būtumėte pasiruošę, kada krepšys pasieks žemę.
  • Leidimosi momentu taip pat labai svarbu laikytis.
  • Jokiu būdu negalima išlipti ir oro baliono krepšio, kol žmogus, kuris jį vairuoja neduos leidimo to padaryti.

Related Posts