Į ką verta atkreipti dėmesį, renkantis akmens masės kriaukles?

Dažniausiai norime, kad vonioje viskas būtų įrengta pakankamai patogiai, kad būtų galima kasdienius darbus atlikti be didelių nesklandumų, tad tokioje mažoje erdvėje turėtų būti ne tik įvairios spintelės pakabintos patogios, bet ir vonia ar dušas būtų pagal jūsų poreikius ir pasirinkta kriauklė būtų kaip įmanoma patogesnė. Pastarajai daugelis skiria tikrai nepakankamai dėmesio, nors vonioje ji atlieka pakankamai daug funkcijų, todėl šiame straipsnyje norime papasakoti kiek daugiau, į ką svarbu atkreipti dėmesį, jeigu ruošiatės rinktis akmens masės kriauklę.

Dydis

Kartais net nesusimąstome, kad kriauklės dydis gali daryti įtakos aplinkai, kaip daug vandens gali taškytis į visas puses. Jeigu pasirenkate per mažą variantą, tai praktiškai po kiekvieno didesnio apsiplovimo reikia aplink kriauklę valyti, nes vandens prisitaško labai daug. Tad jeigu tikrai nesate tikri, kokį variantą geriausia pasirinkti, rinkitės didesnį variantą, nes taip būsite užtikrinti, kad aplinka bus kur kas tvarkingesnė ir vandens niekur daug neprisitaškys.

Gylis

Akmens masės kriauklės gylis irgi kažkiek susijęs su tvarka aplinkui, nes kuo kriauklė bus gilesnė, tuo mažiau vanduo taškysis. Bet renkantis kartu reikia atsižvelgti ir į savo poreikius, tai yra, kas jums patiems yra patogiau. Nes kartais platesnė, bet ne tokia gili kriauklė gali būti kur kas patogesnė. Todėl jeigu yra galimybė visada verta išsibandyti kaip įmanoma daugiau variantų.

Spalva

Tikriausiai pas daugelį vonioje kriauklės yra baltos spalvos. Taip yra pripratusi mūsų akis, todėl labai retai atkreipiame dėmesį į kitas spalvas. Aišku, baltų kriauklių pasirinkimas yra pats didžiausias ir tikriausiai patogiausia yra išsirinkti iš jų, tačiau nereikia nuvertinti ir kitokio dizaino bei spalvų akmens masės kriauklių. Kartais vonioje net netinka tokia spalva, todėl tikrai nereikia stengtis visko derinti prie baltos spalvos, nes ir kitų variantų yra pakankamai nemažai.

Nepamirškite ir čiaupo

Nors vonioje kriauklė gali užimti nemažai vietos, tačiau verta orientuotis į visumą, tai yra ir į papildomus daiktus, kurie yra šalia. Verta derinti ir čiaupą, kuris bus montuojamas kartu su ja. Be to, kad sudaryti vieną visumą vonioje, reikėtų derinti vonią ir kriauklę, kad jos būtų panašios stilistikos, bei prie jų tvirtinami čiaupai irgi būtų vienodi ar bent jau panašūs, nes taip viskas atrodys kur kas stilingiau.

 

Related Posts