Kaip atsirado tikros rusiškos pirties krosnelės ir katilai gefest gfs

gefest

Gamintojo įrašai, arba kaip atsirado tikros rusiškos pirties krosnelės ir katilai gefest gfs.

Pirmiausia leiskite pažvelgti į technolit rusija, darbdavio, kuris gamina gefest gfs, istoriją: karenas lavrentjevas įsikūręs technolit ( GEFEST ). karenas karenas yra technolit kūrėjas, kuris jau 30 metų gamina ketaus gaminius. maždaug po 15 metų jis susidomėjo pirčių gamyba. tuomet žmonių požiūris į pirtį vėl buvo gana patikimas. buvo plačiai paplitusi nuomonė, kad bet kokia malkomis kūrenama pirties linija, nepriklausomai nuo prekės ženklo ar išdėstymo, gali sukurti aukščiausios kokybės pirtį. taip pirties krosnis suvokė bene 95 proc. žmonių.

Tuo metu gamintojas gamino pertraukiamųjų krosnelių dalis ir negalėjo suprasti, kodėl prieš 12 metų žmonės užsisakydavo pirties krosneles, kainuojančias nuo 3000 iki 4000 eurų, ir kodėl kai kuriems klientams malkomis kūrenama pirties krosnelė, kainuojanti šimtą penkiasdešimt eurų, kurią galima nusipirkti bet kurioje pirties parduotuvėje, tapo netiksliu pasirinkimu.

lietuvoje prieš 15 metų egzistavo ta pati problema – požiūris ar supratimas apie teisingą pirtį. vyravo tos pačios pirties tipo krosnelės, ir niekas nebuvo laikoma tikra lietuviška pirtimi. dėl didelio žinių perdavimo šiais laikais nuomonė smarkiai keičiasi, nors ir toliau vyrauja pirties tipo pečių saunos.

Gefest gfs kūrėjas ėmė tai tyrinėti ir nustatė, koks milžiniškas skirtumas yra tarp įprastos saunos krosnelės ir pertraukiamos pirties krosnelės ar galbūt tamsiosios pirties. šių pirčių komforto negalima lyginti su niekuo kitu. išryškėjo keletas puikių dalykų. tai tapo 60/60 padalijimas tarp temperatūros ir generuojamo garo didumo. tada pradėjome nepamiršti, kaip sukurti pirties krosnelę, kurią būtų galima įmontuoti net ir į mažą garinę, nors ji vis tiek generuotų tokį patį bendro našumo lygį. taigi nereikia degti keturias-penkias valandas, sunaudoti daug malkų, valyti pelenų ir pan.

gefest

Pagrindiniai klausimai buvo tokie:

  • Kaip įkaitinti akmenis iki +350-400 laipsnių pagal Celsijų, nes esant tokiai temperatūrai efektyviausiai pasiekiamas pageidaujamas pirties režimas ir didelė drėgmė – 50/60 proc.
  • Būdą, kaip įkaitintus akmenis išlaikyti tokioje aukštoje temperatūroje ilgą laiką.
  • Būdas išspręsti konvekcijos ir infraraudonosios spinduliuotės problemas, kurių negali išspręsti įprastinės malkomis kūrenamos krosnelės.
  • Kaip sukurti ilgai veikiančią krosnelę

Norint pagaminti Tvirtą ir ilgaamžė krosnelė sukurti gyvybiškai svarbius lydinius, prireikė neįtikėtinai daug bandymų ir eksperimentų. šiuo metu paskutiniame „gefest gfs” gaminyje naudojamos net keturios nuostabios kaltinės geležies lydinių rūšys. nuostabūs pirties krosnelės skyriai reikalauja ypatingų technologinių savybių, atsižvelgiant į patikrinimus. dėl šios priežasties per dešimt pirties krosnelės kūrimo, bandymų, daugybės klaidų ir jų ištaisymo metų buvo sukonstruota itin gera pirties krosnelė.
Pakelti temperatūrą be drėgmės įprastoje saunos tipo pirtyje yra lengva beveik su bet kokiu pirties asortimentu. tačiau, kad būtų galima įsigyti 60/60 režimą, reikalingi technologiniai sprendimai.

Related Posts